Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz szervuszfiam #54 üzenetére

    Látszik, hogy neked sem volt még konzold, és ismeretlenül fröcsögsz mindenféle hülyeséget. :(
    Napokban vettem meg a steamen a Civ 5 Complete verziót, és nem volt hajlandó elindulni. Egy estét szántam arra, hogy túrjam a fórumokat a megoldás után, és egyik sem segített. Egy Windows reinstall megoldotta, jelzem, jogtiszta minden. :U

    És félre értés ne essék, nem a PC-t szidom most vagy ilyenek, annak ellenére, hogy a fentebb leírt problémával nem voltam egyedül. A PS-be csak betolom a lemezt és mással nem nagyon kell foglalkoznom. :))

  • boost

    addikt

    válasz szervuszfiam #54 üzenetére

    A PCn is 50/60€ a játék, mikor megjelenik Steamen, szóval ott is nyugodtan számolhatsz 20*15-17 ezerrel, PS4-en meg a legdrágább helyeken is 69€ a lemezes változat, amit utána el is szoktam adni, szemben a Steames verzióval.

    Ha meg valaki Steam sale-re várva fél évig nem játszik a játékkal, egy féléves PS4-es "secondhand" játékhoz is hozzájut kicsit drágábban, 8-12 ezerért, amit aztán ugyanennyiért megint csak el tud adni.

    Gondolom azért mert PCn játszol, még nem torrentezed a játékokat, hisz kinőttél már belőle...

    Én nem vagyok a HC játékos, évi átlag 6-7 AAA játékot, és egy két kicsit játszok végig, ezzel bőven elvagyok, köszönöm.

    Szerintem az MS lépése csak egy marketingfogás, de gyakorlati haszna nem lesz számottevően, mert aki konzolozni akart, és nem akart több százezres PCt építeni, szintentartani, az konzolozni fog, aki PCt épít, az többnyire úgyse fog konzolozni. A kettő metszete meg elhanyagolható.

    [ Szerkesztve ]

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz szervuszfiam #54 üzenetére

    "Veszed a konzolt 95ezerért, veszel 8-10 játékot 20ezerért, és hosszú évekig fizeted a multiért az előfizetést, hogy végeredményben 900pben 25-35 FPS-sel szaggass"

    Látszik hogy nagy az a szemellenző, mert akkor nem írnál ilyet. A gép ára megvan, ez tény. Aki 20 ezerért vesz játékot az meg is érdemli, jó lesz nekünk 14-15-ért ami hopp máris csak 7-8 ezer ft egy premier játéknál ha van egy barátod, akivel közösen vásárolsz.

    900p legtöbb embert nem zavarja, de sok fullHD-s játék van már, és egyre több lesz. (vagy dinamikus felbontás)

    Nem csak a multiért fizetsz, emellé rengeteg extrát is kapsz, például teljes értékű játékokat is, pontosan 48 darabot egy évben)

    25-35 FPS - Nagy átlagban fix 30 FPS-t tudnak a játékok, de rengeteg 60 FPS-es játék van.

    Megértem én hogy nagy itt a PH-n a konzolok elleni hadjárat, de lássatok már pls az orrotoknál tovább!

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák