Új hozzászólás Aktív témák

  • Partz

    senior tag

    Először csak átfutottam a cikket, másodszori átolvasásra teli van hibával.

    "Egy ork éppen a kivégzésére készül, ám ez természetesen nem következik be, hiszen a többi mágus megérkezik" én csak egy mágust láttam harcolni "Velük vívnak szoros harcot a mágusok, akiket Elrond, a tünde királynő és Saruman képviselnek." még mindig csak Saruman a mágus közülük.

    "Hanem a hajdani 9 emberkirály szellemei, akikből később a lidércek lesznek a Gyűrűk Urában." mert most mik?

    "Ez, mint kiderül, nagy hiba volt, hiszen ez csak egy csapda volt Azog részéről, aki a romok között végez Kilivel, Thorin szeme láttára. Fili ezt látva a dühtől vezérelve nekiront az orkoknak, ahol Bolggal kerül szembe, ami végül végzetes lesz számára." Azog Filit öli meg, Kilit pedig Bolg.

    Nem szoktam igazából kommentelni, ezt csak a cikk írójának kérésére tettem, építő jelleggel "Köszönöm mindenkinek, aki elolvassa ezt a cikket, várom a többiek véleményét a kommentekben." Igazából mondatonként végig lehetne menni a cikken, de reggelig itt ülnék. A véleményemet inkább megtartom magamnak. :)

Új hozzászólás Aktív témák