Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HardRic

    addikt

    Én most a Háború Hajnala folytatását, az Ébredést olvasom. Annyira jó nincs mint az első rész, de ez is hangulatos, nagyon tetszik.

    És most idéznék egyet:
    Dan Abnett? He
    LOLLLLLLL Röhög, fetreng, földet veri öklével.
    Azok híresen, hírhedten a létező legeslegeslegszarabb warhammer 40k könyvek, akármelyik fórumon néztem eddig körül, mindenki ezt mondta, ismerős is, aki azért már sok sci-fit olvasott. Abnett, egy vadbarom, olyan marhaságokat meséltek a könyveiből, hogy az már fizikai fájdalmat tud okozni. Igaz rajta kívül, csak négy w40 regény jelent meg magyarul, ami viszont az egész alfája, a legtöbb w40 fan számára, azok jelentik a warhammert. (Meg persze jó néhány, csak angolul megjelent alkotás.)
    Annak az egyetlen imperial guard regimentnek, ami azokban a könyvekben szerepel, nagyjából a második oldalon kellett volna megsemmisülnie. Egy guardsman legfeljebb a festéket olvasztja le zseblámpájával (lasgun gúnyneve) egy űrgárdista páncéljáról.
    Abnettet jobb elfelejteni, soha nem is létezett ilyen nevű személy. Mosolyog

    Ez nem teljesen az én álláspontom, mert elolvasva az Első és egyetlent nem tartom rossz írónak Abnettet de azt be kell vallani, hogy nem nagyon hű a WH40K "törvényeihez".
    Ja, és az Ultramarines filmnek is ő az írója.

Új hozzászólás Aktív témák