Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki's

    tag

    Sztem ez a kevesen olvasnak dolog itthon nincs így. Metrón nap mint nap járok és ált. mindig látok 2-3 ember aki könyvet olvas.

    Én még könnyed fantasyolvasmányként tudnám ajánlani a Trollvadász sorozatot ami Warhammer világban játszódik, csak nem a 40k-ban, hanem a simában. Külön poén, hogy a Warhammer Online játékban ha elmegyünk Altdorfban a Fehér Vadkan fogadóba, ott találjuk a két főhőst, Felixet a szőke harcost és társát, a trollvadász törpe Gotreket.

    Amúgy valóban, a Baldurs Gate könyvet messziről kerülje el mindenki, mert nem méltó a klasszikussá lett játék nevéhez.

    Az Icewind Dale-ről meg még annyit kell tudni, hogy Salvatore regénye alapján készült a játék, a regény viszont trükkös, mert Kristályszilánk trilógiának fordították. Én igazából amúgy ezt utálom a regényfordításokban, hogy kimaradnak az eredetihez képest infók. Pl. a Kristályszilánknál nincs ott hogy Icewind Dale, csak a belső lapon a fordításnál írják, pedig sztem a borítón kéne nagy betükkel szerepelnie.

    Breki's

Új hozzászólás Aktív témák