Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    ME3 után megfogadtam , hogy soha többet nem játszok ezzel a játékkal, akkora csalódás volt. Premier napon vásároltam a 2.-3. részt full áron , valami különleges editionnal ráadásul, méregdrágán.
    Utólag visszagondolva erős túlzással egy hulladék lett nekem a 3. epizód , főleg a 2. rész után. Erre most olvasom a hírt és görcsbe rándul a gyomrom. Alig várom már hogy megjelenjen. Normális ez ?

    A Multit összefűzni a singlével oltári nagy baromság. Nagy rajongó voltam mindig, imádtam a játékot és végigtoltam benne amit csak lehetett, de a multit nekem a quake jelenti, ebbe a játékba nem kívánom és nem szeretem. Ha ezzel most büntetni akar megint az EA hogy nem kapok meg minden lehetőséget a story végigjátszásához 100 % ra multi nélkül, akkor tehetnek egy szívességet. Én is fogok, ha ezzel szórakoznak, van több út is beszerezni egy játékot....

    cr33p #20: A 3. részt nem lesz nehéz felülmúlni, megtették az első 2 résszel mind a sztorit, mind a megvalósítást figyelembe véve.( Persze a story egynek számít a 3 részben, de a 3. volt a leglaposabb szerintem) Én örülök a változásnak, szerintem megvalósítható simán a dolog, csak a kiadó a háttérben, ami kétségeket hoz számomra.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák