Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Hieronymus #1053 üzenetére

    És mit mond az orvos a finomított szénhidrát és koleszterin kapcsolatáról?
    Nem fogok forrásokat megjelölni, annyira nem mentem bele a koleszterin témába - engem nem érint -, csak éppen érintettem a ketó kapcsán. De amennyire én tudom az érfalakra nem "rakódik ki" csak úgy a koleszterin, tehát nem ez az ok, hanem ez az okozat: az érfalakon keletkező sérüléseket "foltozza be". Ez egy olyan folyamat, mint a bőr hegesedése. Persze gyulladással jár, aminek a mértéke a nem mindegy. Ha nagy mértékű és kiterjedt a gyulladás, akkor jelent kockázatot.
    És ahogy én értesültem az egész folyamat kiváltó oka pedig a finomított szénhidrát.
    Mégpedig mert ha jól értem, akkor ebből más minőségű - kisebb méretű - koleszterin molekulák keletkeznek, amik irritálják a szervezetet.
    Erre vonatkozóan mit lehet tudni az orvos elmondása szerint?
    Amennyire én tudom az LDL koleszterint és a trigliceridet még a hagyományos nézetek szerint is a finomított szénhidrátokkal hozzák összefüggésbe.

    [ Szerkesztve ]

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Hieronymus #1053 üzenetére

    Én csak azt tudom hogy tojás bacon reggelivel 6.5 vagy 6.2 nem emlékszem pontosan egy hónap tojás bacon nélkül 5.4... A rossz koleszterinem magasabb volt trig es hdl magas nem tudom most megmondani az arányt. Ettől függetlenül most megint eszek tojást...

    Attól mert beraktam én sem hiszek a mostani konvencionális orvosi koleszterin elméletben. Legutóbb amit olvastam már nem is az ldl hanem az apo A molekulák száma mutatja a kockázatot.

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák