Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz SylverR #36 üzenetére

    Egyetértek. Nem akartam túlságosan negatív lenni az új SW filmek kapcsán, de csak kikívánkozik belőlem. Én nem láttam még jó rendezést J.J. Abramstől. Producerként sokkal több filmet jegyez, mint forgatókönyv és rendezés terén, de még azt a listát böngészve sem találok egy tényleg jó filmet. Korábban elhangzott egy csomó Disney film címe, na azokkal tökéletesen ugyan azon a szinten van:

    Látvány orientált, sekélyes, híg fosok.

    Pedig amúgy a Star Wars filmek sosem helyezték magasra a lécet, gyakorlatilag az 1990-es évek blockbuster hullámának előfutárai voltak, de az Abrams-féle Star Trek filmek bármelyik Star Wars alkotást alulmúlják bárgyúságban.

    Pont ezért volt tökéletes J. J. Abrams a Disney számára. Ez a filmstúdió gyakorlatilag a célcsoportját leszűkítette a 8 éven aluliakra és tűzzel-vassal kigyomlál mindent a filmekből amit esetleg a gyermekek agyát csak kicsit is megtornáztatja. Még egy fekete képernyő is izgalmasabb tud lenni, mint egy mai Disney film.

    Nem csoda, hogy 1313 fejlesztését is leállította ez a nyomorult banda. Ez lett volna az első Star Wars videojáték direkt felnőtteknek (amire szükség is volna, annyi Star Wars rajzfilmet, plüssbabát, animációs szarságokat meg Angry Birds-t hánynak a nyakunkba). De mivel a Disney üzletpolitikájával nem egyeztethető össze semmi amit nem lehet eladni gyerekeknek, ezért inkább törölték az egész projektet.

    Én javasolnám nekik felvásárolni további stúdiókat és filmjogokat, lehetőleg a legjobb 16+ és 18+ filmeket forgassák újra családbarát, tuskó remake-ben. Mondjuk egy Scorsese vagy Kubrick életmű feldolgozása remek volna. Ja nem...

  • Xaels

    félisten

    válasz SylverR #45 üzenetére

    Pedig egyértelműen elmondják miért fiatalok a szereplők... Az ST filmek sem voltak azok a nagyon tudományos alkotások. A TOS-t meg nézd meg újra. Az első évadban kábé 3 forgatókönyvet foltozgattak.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • sixpak

    nagyúr

    válasz SylverR #56 üzenetére

    Remélem csak viccelsz.... :F :(
    Ellenkező esetben nincs több kérdésem.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • b.

    félisten

    válasz SylverR #56 üzenetére

    Figyu,kicsit átesel itt a Sci-fi oldal sötét oldalára. értjük mi hogy keményen tolod a Sci-fit. de itt Star wars ról van szó érted.

    sixpak (#55) : Szívemből szóltál , én is így gondolom és érzem . Lehet hogy itt nem lesz akkora nagy várakozás és éppen ezért nagyot fog ütni.
    Az új trillógis 3. része borított ki engem amúgy a legjobban. 20 perc alatt ábrázolni azt, hogy egy hős jediből, akit a legnagyobbak tanítanak, hogy lesz gyerekgyilkos őrült, röhejes volt . Nem volt meg az igazi logikus magyarázat erre, és ezzel el is cseszték Darth Vader születését. ( nem magára fizikai dologra gondolok, mert az tényleg baró jelenet volt , hanem a lelkire. Na Mind1, várjuk az új részeket :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák