Új hozzászólás Aktív témák

  • AndyRich

    csendes tag

    Egész eddig mindenki ekézte a Sony-t, hogy semmi újat nem villant a csúcskészülékeikbe!
    Majd minden egyes fórumon azt lehetett olvasni a Z3 ill. Z3+ esetében is, hogy hát ez kevés lesz, mert pusztán akku üzemidővel, vékony készülékházzal, új procival (810) nem lehet itt már piacot szerezni!
    Most meg itt a 4k kijelző, s erre jönnek a kommentek, hogy ez meg má' túl sok, ez meg má' minek, stb
    Hihetetlen a magyar ember :DD
    Nekem egyébként a teljes "Z" sorozat meg volt a Z3-ig, jelenleg is azt használom, s maximálisan meg voltam ill. vagyok elégedve mindegyikkel.
    Egyébként a víz és porállóságot hajlamosak sokan elfelejteni, pedig ez egy olyan innováció ami szinte a Sony védjegyévé vált, s egy praktikus, nagyon életszerű funkció, amivel évek óta veri a konkurenciát a márka!
    Én pl idén nyáron több víz alatti felvételt csináltam a gyerekeimről medencében, úgyhogy ez a gyakorlatban is jól működő dolog, s a vízben nincs túlmelegedési probléma sem, nem áll le a kamera :)) :)
    Meg úgy tűnik a Z5 prémiumnál sincsen, nézzétek meg róla a videót a neten ahol 10 perces 4K videót készítenek vele!

Új hozzászólás Aktív témák