Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz Auratech #257 üzenetére

    Értem, amit mondasz, de én kicsit más szempontból látom a dolgokat, mint te. Nekem nem szükségletem a telefon, bár annak örülök, hogy bárhol-bármikor segítséget tudok vele kérni, meg persze jó az is, hogy a dolgaimat 20x gyorsabban tudom intézni vele. Nekem a wifi évente 2x van bekapcsolva, mert nem nagyon tartom jónak, hogy a sejtjeimet állandóan egy nagyfrekis rádióforrás rángassa. Szóval ebből a szempontból nekem nagyon mindegy, hogy hány Mbps. Ugyanez a helyzet a telefonálással, 1 percen felül már sok. (Ezekkel lehet vitatkozni, de velem nem muszáj...)
    A leszólókkal kapcsolatban még annyit, hogy értek kicsit az elektronikához, a programozáshoz jobban (mondhatom, hogy eléggé), és ha egy elektromos cuccra nézek, mindig elképzelem, hogy kell megcsinálni - akár az első darabot, akár a gyártását. És amikor ilyeneket látok, hogy valaki ennyit ír: "1GB, akkor erről ennyit"... :D olyankor azért elgurul az agyam, főleg, ha a 192 mega ramomra gondolok, és hogy azért az is jó volt bármire, csak nem ész nélkül kellett nekirongyolni mindennek.

    [ Szerkesztve ]

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák