Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz IO.sys #256 üzenetére

    A mobiltelefon a kezdeti luxustermékből mára közszükségleti cikké vált.
    Azért 2007- ben már elég komoly telóm volt jobb kamerával, mint a friss Huawei. (Nokia N82) ráadásul valóban korlátlan mobilnetem volt 2008-tól (20-30Gbyte-3G). Ma jóval drágább lenne, pedig az adatforgalom sokezerszerese az akkorinak.
    Ez nem von le semmit annak az értékéből, hogy ez a teló nekem ma nagyon megfelel.
    A hardver teljesítménye arányos a képernyő felbontásának erőforrás igényével és egész jól van illesztve az oprendszer a ma használatos, mobilon elérhető szolgáltatások szükségleteihez, appjaihoz.
    Ez a SOC a mai mobilplatform alsó képviselője. Becsülettel dolgozik ebben a telóban. Hasonló vasak nagyobb képernyő esetén kritikus pillanatásokat kapnak, mert kevés a teljesítmény ennél a szoftveres architektúránál.
    Kiváncsian várom, hogy a Loli-val érkező hardverközelibb futtató API javít-e érzékelhetően, vagy kibukik az 1G RAM mérete és kezelésének sebessége. Bízom, hogy javulhat esetleg akár egy fél kategóriát..meglátjuk.
    Az elmarasztaló posztokat én sem értem, mert a piac csurig van erősebb, nagyobb, jobb, persze drágább keszülékekkel. Azt kell venni és meg van oldva. Jövőre jönnek a 4Gb-os telók. Lassan az az érzesem, mint a 4Gb-os 128 bites memóriájú budget Vga-k esetén.
    Ez a teló amit tud, azt becsülettel adja. Nem találtam semmi elhazudott hiányosságot, ami menetközben felmerül. Inkább több kellemes meglepetést okozott az üzemidő, a net stabilitása, a máshol nem látott kikapcsolt állapotból ébresztő funkció, ilyesmik..
    Én Omnia 7 ről váltottam, miután eluntam a várakozást, hogy a windows phone platform szolgáltatásaiban elhúzzon a többi mellet, hiszen megtehetnék. Apple teló pedig nem opció, amíg nincs belőle vízálló, zafírüveges, "háromnapos" akkuval.

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák