Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz kemotox #12240 üzenetére

    Nem szeretnék beszállni a vitába de.. Ez a router amit használok ellátott wifivel egy iPhone 3GS-t,egy xperia P-t, egy tablet xperia Z-t. Pár laptopot is.... Mindenféle probléma nélkül. Aztán egyik reggel pötyögtem a telón és hopp... Eltűnt a wifi embléma ...aztán visszajött.... Aztán megint el... 5 percen belül 3x.... Pár hónapos a teló... Ezt se előtte.. Se azóta nem csinálta ...(bár nem figyelgettem )... A szakmám révén maximálisan tisztában vagyok a router beállításokkal, és nem egy wifikkel szennyezett területen élek . Tőlem az enyém az egyetlen fogható. ...

    Lehet, hogy napkitörés volt... Lehet ,hogy megbomlott a tér idő kontinum....nem tudom :)

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • kecskebégető

    aktív tag

    válasz kemotox #12240 üzenetére

    Dehát megmagyaráztad magadnak ..Frissítetted a szoftvert.Tehát eddig user error volt nem a készülékkel volt gond hanem te bénáztál. :DDD És lehet ,hogy nem is a szoft update hanem csak a firissítés miatt restart /reconfig segített.
    Ha meg annyira bizttos vagy,hogy a készülékkel rommal volt a hiba akkor miért nem vitted szervizbe?

    2:0 A készülékkel semmi gond -User error meccs aránya.Aki nem megfeleően konfigolt eszközöket nem megfelelő szoftverrel használ az magára vessen.

    "Ennyi erővel ha kilyukad a tetőd és nem tudod megcsinálni (hiába nem vagy ács), vagy nem tudod megcsinálni a kocsid betört szélvédőjét (hiába nem vagy üveges), akkor az már user error?."
    Nézd ha én sok pénzért házat építek(telefont veszek)Akkor arra van a mesterember aki épití és probléma esetén megoldja(Szerviz)Tehát hacsak ülök a lyukas tető alatt,úgy,hogy volna lehetőségem gyorsan egy kis fóliát ideiglenesen ráhúzni a lyukra majd értesÍteni a mesterembert,hogy javítsa meg a drága pénzen épített teőm akkor igen user error!

    [ Szerkesztve ]

    Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

Új hozzászólás Aktív témák