Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz kecskebégető #12246 üzenetére

    Az én véleményem...., hogy egy okostelefon....a gyári stock rommal, vagy esetleg az általa felajánlott hivatalos romokkal felfrissítve...nem dobálhat wifit. Akkor sem, ha felraksz egy viber-t vagy egy messengert...vagy akármit....attól annak NEM szabad eldobnia a wifit...

    Értelemszerűen a custom romok,root stb.. már más tészta....arra a szervizes kolléga is csak a vállát vonogatná jogosan...

    Remek példa egyébként a battlefield 4 fórum... mindenki sír, hogy kifagy, akad, nem indul a játék...persze...a egy agyonhúzott gpu/cpu-s rendszerrel negyvenmillió progival a háttérben persze hogy nem...és a legtöbb játékosnál ez van....na az user error...

    Az ha sokaknak van wifi gondja elgondolkodtató.....teszemazt...nekem egy y510p-s notim van. 2 típusú wlan kártyával forgalmazták. Az egyik az inteles és az emberek felének dobálja a wifit.....fura...nekem is inteles a wlan benne és pont semmi bajom vele....kopp...kopp..
    Hiába a "rossebtudjahányéves" találmány a wifi...a lenovo-nál 2013-ban sikerült elb@szniuk az egyik szériában. Ez bárhol megeshet...de erre az esetre ott a szerviz akik tárt karokkal várnak mindenkit.:)

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák