Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz rizso #4675 üzenetére

    usb otg nincs
    videót passzolom
    filmet is
    nálam nem porosodik
    nem is lötyög
    wifis netezés mellett nem túl meleg, de azért melegszik. ha van flash is, akkor jobban
    skype videotelefonálás müxik

    a felsoroltakból szerintem egyedül az sgs2 ami alternatíva lehet.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

  • Nikk

    senior tag

    válasz rizso #4675 üzenetére

    1. Nincs, bár a chipset támogatná
    2. Nekem nem kattan sose...
    3. DicePlayer
    4. Nálam poros (bár csak nagyon minimálisan, fel se veszem, hogy ott van), egyébként másfél hónapja van meg a gép. A porosodás ellen egyébként van megoldás. Finoman kell rátenni a hátlapot és akkor nem fújja be a port a kijelző alá. Ha lehet, akkor egyáltalán ne szedjük le a hátlapot, csak ha muszáj. Visszarakni meg alapos portalanítás után.
    5. Nem lötyög
    6. Nem melegszik. Töltés és nagyobb igényű játékoknál esetleg melegedhet.
    7. Skype alatt megy a videofon, sőt GTalk alatt is...

    Én összességében nagyon szeretem ezt a kütyüt a hibái ellenére. Hozzá kell tennem, hogy a nagyobb felbontást nem kárpótolja semmi. A 16:9-es képarányt meg aztán pláne nem. Netezéshez, filmezéshez tökéletes. Azt is érdemes belekalkulálni, hogy idővel a kütyü még csomó frissítést fog kapni, ami tovább fogja növelni a teljesítményét. Eleve a Sense mentes ROM-ok esetén vagy 75%-kal nő a teló erőtartaléka, ergo ebből is látszik, hogy a hármas Sense még kiforratlan egyelőre, bőven lehet még hova optimalizálni. Gyakorlatban az kb. annyit tesz, hogy egy szintre kerül a sebessége a mostani társakkal (Tegra 2, Mali-400, PowerVR-al már nem biztos, de közelébe van annak is). Azt egyébként hozzá kell tennem, hogy sebesség terén eddig sem volt gond ezzel a kütyüvel. A Tegra játékok egy részét leszámítva kivétel nélkül minden fut rajta...

    Tulképpen csak azon dől el, hogy melyiket szeresd, hogy éppenséggel mennyire preferálod a Sense-t illetve a TouchWiz-t, mi számít jobban, hogy egy tömeggel rendelkező fémet fogsz a kezedben, vagy egy tollpihe súlyú műanyagot, hogy szereted-e a fizikai gombot avagy jobb szereted a csak érintős darabokat. OTG valóban hiányzik, meg NFC is a kütyüből, bár ezt igencsak embere válogatja. Nekem NFC-t eszem ágában sem volna használni. OTG jó lenne, ha lenne.

    De ha úgy vesszük egyik kütyü sem tökéletes, az SGSII és e között is van differencia, hogy melyik javára? Egyikére sem szerintem, mert tök szubjektív, hogy ki mit részesít előnyben...

    Nálam a tömeg, a fém érzete, a design, a Sense, a nagyobb felbontás igen mérvadó volt...

    No remélem tudsz majd dönteni... :)

    [ Szerkesztve ]

    DIGIC

  • roxan

    senior tag

    válasz rizso #4675 üzenetére

    Wifi mellett nem annyira melegszik, viszont bekapcsolt gps-szel navigálás és töltés közben, na akkor már igen.

Új hozzászólás Aktív témák