Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikk

    senior tag

    válasz rizso #4675 üzenetére

    1. Nincs, bár a chipset támogatná
    2. Nekem nem kattan sose...
    3. DicePlayer
    4. Nálam poros (bár csak nagyon minimálisan, fel se veszem, hogy ott van), egyébként másfél hónapja van meg a gép. A porosodás ellen egyébként van megoldás. Finoman kell rátenni a hátlapot és akkor nem fújja be a port a kijelző alá. Ha lehet, akkor egyáltalán ne szedjük le a hátlapot, csak ha muszáj. Visszarakni meg alapos portalanítás után.
    5. Nem lötyög
    6. Nem melegszik. Töltés és nagyobb igényű játékoknál esetleg melegedhet.
    7. Skype alatt megy a videofon, sőt GTalk alatt is...

    Én összességében nagyon szeretem ezt a kütyüt a hibái ellenére. Hozzá kell tennem, hogy a nagyobb felbontást nem kárpótolja semmi. A 16:9-es képarányt meg aztán pláne nem. Netezéshez, filmezéshez tökéletes. Azt is érdemes belekalkulálni, hogy idővel a kütyü még csomó frissítést fog kapni, ami tovább fogja növelni a teljesítményét. Eleve a Sense mentes ROM-ok esetén vagy 75%-kal nő a teló erőtartaléka, ergo ebből is látszik, hogy a hármas Sense még kiforratlan egyelőre, bőven lehet még hova optimalizálni. Gyakorlatban az kb. annyit tesz, hogy egy szintre kerül a sebessége a mostani társakkal (Tegra 2, Mali-400, PowerVR-al már nem biztos, de közelébe van annak is). Azt egyébként hozzá kell tennem, hogy sebesség terén eddig sem volt gond ezzel a kütyüvel. A Tegra játékok egy részét leszámítva kivétel nélkül minden fut rajta...

    Tulképpen csak azon dől el, hogy melyiket szeresd, hogy éppenséggel mennyire preferálod a Sense-t illetve a TouchWiz-t, mi számít jobban, hogy egy tömeggel rendelkező fémet fogsz a kezedben, vagy egy tollpihe súlyú műanyagot, hogy szereted-e a fizikai gombot avagy jobb szereted a csak érintős darabokat. OTG valóban hiányzik, meg NFC is a kütyüből, bár ezt igencsak embere válogatja. Nekem NFC-t eszem ágában sem volna használni. OTG jó lenne, ha lenne.

    De ha úgy vesszük egyik kütyü sem tökéletes, az SGSII és e között is van differencia, hogy melyik javára? Egyikére sem szerintem, mert tök szubjektív, hogy ki mit részesít előnyben...

    Nálam a tömeg, a fém érzete, a design, a Sense, a nagyobb felbontás igen mérvadó volt...

    No remélem tudsz majd dönteni... :)

    [ Szerkesztve ]

    DIGIC

Új hozzászólás Aktív témák