Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    válasz Szakiii #8689 üzenetére

    Akinek tökeletes igy, annak jo, akinek meg nem, az meg cserel. Ha nem tudod, miert, akkor valoszinü neked nem hianyzik semmi..
    Nekem pl rohadtul hianyzik, hogy be tudjam kapcsolni massal is a kijelzöt a power gombon kivül, mert desirenel megszoktam a trackpadot. Ezt pedig gyarilag nem lehet, csak custom kernellel. Aztan a button light notification is eleg hasznos, mert ez a besüllyesztett led olyan marha praktikus, hogy kisebb szögböl nem is latszik. Meg majd ha lesz türelmem kiserletezgetek az alulfeszelessel is, mert miert ne fogyasszon kevesebbet a telefon, ha egyszer megoldhato.. Aztan nalam nagyjabol itt ki is fujt a kernelcsere oka.
    Romoknal meg van millio aprosag, ami nem tetszik/hianyzik a gyariban/bol, ugyhogy azert..

  • zack

    nagyúr

    válasz Szakiii #8689 üzenetére

    Nem tudom a vita okát, és nem is fogom megérteni, miért nem lehet elfogadni hogy valaki ezt, valaki azt szereti. Vannak érvek ellen érvek mind a két tábor tarsolyában, miért azt használja, amit. Ezt el kell fogadni, nem pedig meggyőzni a a másik tábort, hogy mit használjon ,mert az ő szerintük jobb.
    Xaels-nek az a fixa ideája hogy ha nem jók a képek az csak és kizárólag a főzött ROM miatt lehet. :U
    Most te is kezded, ezt a "gányolásos" dolgot, meg zsigerből kijelented, hogy ez csak árt, és nem használ. Honnan veszed? Próbáltad? Szajkózzátok egymás után a hülyeséget, gyakorlati tapasztalatok nélkül.
    Képzeld én főzöttet használok, és nincs lag, vaj sima, minden működik, 20-28 órát elketyeg egy töltéssel.
    Nem mindenről a főzött ROM tehet, bár könnyű erre fogni azoknak akik ellene vannak.

    Nekem már csak azért jobban megéri főzöttet használni, hogy a hangerő gombra fel tudjam éleszten, mert a bekapcs gomb tényleg xar helyre került. A témázhatóság, a másik fontos szempont, és engedtessék már meg ha meg akarom tartani az S-OFF-ot akkor legyen százalékos aksi kijelzésem, mert elég gáz 2013-ban hogy egy gyári ROM ezt eddig nem tudta. A 4.2.2 is olyan "gány" módon rakja oda, hogy köszönöm szépen...Az úgy nekem nem kell. Van egy normálisan kinéző aksi ikon, és képesek voltak egy akkora %-os számot odarakni, ami az egész status bar kinézetét elcsúfítja.

    Szóval az a meglátásom, mindenki azt használja ami a megfelelőbb neki, és egyik oldal se akarja meggyőzni a másikat az igazáról. Torrente hála isten átjött, örülök neki, mert ő össze fog dobni majd egy olyan romot, nekünk magyaroknak, hogy mind a 10 ujjunkat nyalogatni fogjuk utána. Témázhatóságban, színezésben, és egyéb egyedi megoldásokkal megspékelve.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák