Új hozzászólás Aktív témák

  • anegytech1

    csendes újonc

    válasz voros89 #1022 üzenetére

    Nekem is ez volt az első telefon, amit előtte nem vettem kézbe. Kissé féltem is, mert volt már olyan telefon, ami képeken tetszett, élőben viszont nem. Honor 8-nál is féltem, főleg a kék színtől, mivel az monitoron nem biztos, hogy ugyanúgy átjön, mint élőben. Szerencsére viszont abszolút tetszetős, nem csillog-villog, szerintem elegáns megjelenésű. Persze azért nem árt, ha a képek és videók alapján tetszik, akkor feltehetően nem fog csalódást okozni :).

    Edigitalnál vettem a 4 napos akció alatt. Volt egy olyan érzésem, hogy hamar elkapkodják, ezért péntek reggel megrendeltem és este mentem el érte az Európa Centerbe. Utánam jött be egy ember, szintén Honor 8-at keresett és mondták az eladók, hogy 1 db fehér van még, amit a pali meg is vett, így ha nem rendelem meg időben, akkor fölöslegesen kocsikáztam volna át a fél városon. Fizetés után tudtam csak kibontani és megnézni, addig azért vert a szívem, miközben kipengettem a 120-at érte :D. Szerencsére viszont nagyon is tetszik :).

Új hozzászólás Aktív témák