Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    Köszi a tesztet, jó hogy ilyen régi címek is feltűnnek az oldalon! :C

    A Gold régi kedvenc - számtech órán ezt toltuk agyba-főbe, 386-oson sokkal jobban ment. Persze Megadrive-on volt az igazi, controllerrel, a tv előtt kucorogva. A második részt 3in1 Genesis Collection cartridge-en találtuk meg, videotékából kölcsönözve, de az elsőnek sokkal jobb volt a hangulata.

    Persze gyerekként sosem sikerült végigvinni, később meg konzol hiányában inkább a MAME-verziót vettem elő. Steam-en behúztam akcióban, de csak kipróbálás szintjén töltöttem le - kéne hozzá egy kétszemélyes arcade stick.

    Sokáig a beat’em up volt a kedvenc műfajom, de mára ez már csak nosztalgia: Final Fight, Golden Axe, Cadillacs and Dinosaurs, Gang Wars, Aliens vs. Predator, The Punisher, TMNT... Bár egy kis Streets of Rage 3-ra bármikor kapható vagyok.

    Viszont a Castle Crashers-nek, meg a Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara-nak erősen neki kellene már állnom. :B

    Double Dragon: Neon-t próbálta már valaki?

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák