Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz sonar #3 üzenetére

    Azóta elolvastam megint, bevallom, elhamarkodott voltam. Elnézést.
    A borotvák amúgy annyira nem rosszak, a cég ott patkánykodik (ugyanis berendeltem, ha egyről beszélünk), hogy egyoldalúan hajlamos árat emelni és egész egyszerűen túl gyakran küld. Azt írták, küldjem vissza és többé nem küldenek.

    Épp a héten kaptam erre egy csekket, hogy fizessek be 7000 körüli összeget. Felhívtam az üsz.-t, és a csajszival közöltem, hogy nem fizetek, mert januárban küldtem vissza a legújabb csomagot. Közölte, hogy jaa, akkor rendezettre állítja. Megkértem, hogy ne küldjenek több csomagot, mert 6 hónap alatt annyit küldtek, ami nekem két évre elég. Erre közölte, hogy legközelebb akkor küldenek, ha én kérem. Ez így korrekt. A minőség kiváló, de tényleg nem használok el havonta tizenakárhány borotvafejet.

    A fizura nem szeretnék hosszan kitérni, mert elég képlékeny, de egy öt perces hívással átlag 2-3000 Ft-ot meg tudnak keresni. Az megint más kérdés, hogy a megkérdezettek legfeljebb 5-10%-a rendel valamit. Egy rámenős telemarketinges 2-300-at keres havonta. Nettó.
    Én azért hagytam ott az említett céget pár óra után, mert brókernek állította be magát, mégsem volt versenyeztetés: csak egy cég termékeit ajánlotta ki mindig. Nem köptem be őket, mert a cégtulajjal együtt nőttem fel. Csak ne halljak róluk többé. :W

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák