Új hozzászólás Aktív témák

  • sonar

    addikt

    válasz Silenzio #2 üzenetére

    Amikor Zs. Máriát keresték mindig más hívott.
    Illetve amit nem írtam, hogy céges volt a telefonszám csak Zs.M elhagyta a céget és én kaptam meg a telefont.
    Illetve az elmúlt fél évben nem keresték rajtam Zs.M-t úgyhogy úgy érzem sikeres volt a művelet

    Hitelkártya: tisztában vagyok a kedvezményekkel. De a cikk is inkább arról szól ahogyan megkeresik az embert. Illetve, hogy a vonal másik végén mennyire nincsenek sokszor tisztában a saját termékükkel se.

    Szóval a t. cikkírónak üzenem, hogy egy dolog a dörzsöltség, más dolog az oktalan szkepticizmus. A kapitalizmus rohadt egy álságos dolog, de nem minden rakás szar, amit a pofádba akarnak nyomni, erről meg fölösleges cikket írni, hogy mekkora király vagyok, leráztam az operátort. Ő is ember és a munkáját végzi, és lehet hogy csak egy érv a sok közül, de lehet, hogy többet keres, mint Te!
    Látom nem értetted meg a cikk lényegét. Olvasd el az alcímet még egyszer: Agresszív NEM-től a kulturált elutasításig tartó utam a kéretlen hívások terén.
    Elég sok ilyen hívást volt alkalmam végignézni személyesen is és elvétve van olyan ember aki kulturáltan tudja kezelni ezeket a hívásokat. ;)
    Fizetés részét nem ismerem. De a több kevesebb látatlanban nagyon kevés, hogy eldöntsem igaz-e vagy sem. Kérlek mondjál számokat.

    [ Szerkesztve ]

    A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

Új hozzászólás Aktív témák