Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz gyuszaa #322 üzenetére

    Pedig a digitális irányítás általában fürgébb (ellen)kormányzást eredményez a legtöbb arcade játékban.
    Versenyekben is vertem a jónépet a IV-ben, pedig elég sok gamepad-os ellenfél volt.
    Hiába no, aki billentyűzeten nőtt fel, annak az ujjaiban van a digitális irányítás. :)
    Gamepad-on nőttem volna fel, akkor most nem PC-n játszanék... :B

    (#323) DaemonX
    FPS alatt a képkockasebességet érted? Én irigylem azokat az embereket, akik nem látják a különbséget a laggolós 25 fps és a vajsima 60 fps között. Sőt azokat is irigylem, akik a mozifilmeket folyamatosnak látják (nekem az is szaggat, ha rövid záridővel felvett jeleneten pásztáz végig a kamera vízszintesen).
    Innentől fogva nevezhetjük ezt akár igénynek is, illetve igénytelenségnek.
    Nyilván egy igénytelen fogyasztót jóval könnyebb "kielégíteni". :P

    (#323) DaemonX
    "Hiába no, aki billentyűzeten nőtt fel, annak az ujjaiban van a digitális irányítás. :)
    Gamepad-on nőttem volna fel, akkor most nem PC-n játszanék... :B"

    Érdekés, én lazán tudom osztani sorra a HS-eket Black Ops 2-ben pl. Lehet konzolon jól játszani, sőt kiválóan a kontrollerrel.
    Autiaim az a PC-sek szemében csalásnak számít. Majd ha a konzolosok autoaim nélkül osztanak fejeseket, akkor tárgyalhatunk a kérdésről, addig oktalan és felesleges vita.

    Én annyit még hozzátennék az egér vs joy kameraforgatáshoz, hogy az egér lekezeli a gyorsulásokat is, nem csak precízebb, de gyorsabb is és így természetesebb.
    Na most ilyen szinten elsajátítani egy joy-al való kameraforgtaást, hogy az felérjen egy egérhez, ahhozo évek kellenek szvsz, vagyis jobb ha már gyerekkortól konzol párti az ember. Sztem ezért is oszlanak kétfelé olyan markánsan a játékosok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák