Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Idióta konzol nem volt sehol mikor a PC-re jöttek ki ezerrel a zsirabbnál zsirabb játékok, de bejöttek azok a szutykok és ami eddig csak PC-n volt az most vagy konzolra jelenik meg és egy idő után PC-re is vagy CSAK konzolra... Jól van hagyjuk már... :((( :W

    Imádom a GTA sorozatot! GTA 3-tól az állam leesett mikor megláttam hogy milyen szabad meg milyen jó grafikája van meg milyen jó maga az egész ahogy meg van csinálva. Még a GTA Vice City-t is megvettem eredetiben (! :DDD ) Nagy Mafia fan vagyok még és várom hogy legyne folytatása annak is (elvielg lesz mert megint össze állt a brigád, de az is szutyok konzolra lesz elöször... :O )

    Lényeg: Jó ez a GTA IV! Már várom hogy száguldozzak az utcákon akár kocsival akár motorral vagy pedig küldizzek ezerrel :))

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz bwoay #81 üzenetére

    Stabil szutyok kalapáccsal verném szét ha valaki konzolt adna nekem (azért nem,de eladnám és a gépemet fejleszteném inkább...). Utálom. Max Nintendo Wii mert az egy igazán jó konzol (egész nap goldoznék), a többi meg szutyok. PC-re mindig is szebbek lesznek a játékok mert kicsit jobb VGA kari van benne amit tetszés szerint lehet fejleszteni. Én miádok a géppel b@szakodni mert azon legalább érzem hogy úgy formálom és alakitom ahogy NEKEM tetszik és nem pedig egy előre megcsinált valamit kapok amiben ha nem tetszik valami akkor nem tudok mit kezdeni vele mert érvényesül a "megszoksz vagy megszöksz" elv. Leáldozóban van? Akkor leáldozóban van jó lesz majd kicsit megint előkapni GTA 1-et és végig játszani az utolsó részig. Meg a többi fav játékot. Addigra úgy is 1 Xyz tárolón el fog férni az összes játék amivel valaha játszottam. Ennyi. :))

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz bwoay #94 üzenetére

    Ismerem a Wii-t játszottam vele havernál elég gyakran. A Wii-nek nem az a lényege hogy húúú én megmutatja hogy 3863841 processzor van benne és ilyen meg olyan olvasó és HDMI meg tököm tudja mi még, hanem az hogy egyszerű, kicsi, és szórakoztató saját játékokat csinált rá a Nintendo, ami nekem bejön. Ha meg WoW vagy COD4 kell akkor jön a PC azon a HC gamek. A kis laza könnyed lazitós játékok meg a Wii-n.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák