Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz bwoay #85 üzenetére

    Amióta divatba jött az átirat, multiplatform (x306-ps3-(pc nem biztos)-wii-pl. új star wars game)címparádé egyre többet olvasok bugokról, patchekről. És silányabb játékélményről. Lehet véletlen, lehet van összefüggés. Jobb is hogy egy játék több platformra jelenik meg nem is...ps3 óta meg egyértelmű hogy pc-sedik a konzolipar. Azért megkérdezhetnék a vásárlókat hogy mire veszik a konzolt. Én már a médiaközponttal sem értek egyet, nemhogy a ps3 féle linux-al, hiszen ezen dolgok integrálása nem megoldás mert nem használhatóak egyszerre. (pl. pc-n munka, gyereknél meg ha kedve van apucinál konzol, nappali meg házimozi, na most ha egybe rakják a dolgokat akkor kettő funkció nem vagy alig lesz kihasználva) Ráadásul nem is a konzolon magán jön a haszon, tehát az sem megoldás a gyártónak hogy kettő konzolt vesz valaki pl egyet játékra külön szobába és egyet fele játék fele médiára. Bár sonynál ugye mindkettőnél van termék a blu lemezkéken.

    Elgondolkodtam hogy ha kiprögettem metroidot eladom wiit és veszek egy x360 arcadot gta4 miatt...az a rohadt irányító tart vissza(főleg hogy szeretem fpst), igazán lemásolhatta volna legalább az egyik. Így majd bepótlom, remélem a next^2 generáció kompatibilis lesz a mostani x/ps játékokkal és új fajta irányítót kap.

Új hozzászólás Aktív témák