Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz RyanGiggs #1240 üzenetére

    Azt nem mondanám, hogy odab@szott volna, de kellemes színfolt volt a többféleképpen megoldható küldetések miatt. :) Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nekem a Far Cry 3, Dishonored és a Diablo III nagyjából egyforma játékélményt adott. Elsőre nagyon jó volt őket végigjátszani, de ma már egyik sincs a gépen, mert nem esik jól velük játszani. :N

    Viszont a Mass Effect mindhárom része fel van telepítve, és miközben a Skyrim: Dragonborn DLC-re várok már tűkön ülve, addig elkezdtem ismét a legelejéről. Szóval nálam ilyen egy jó játék, amit tucatszor végigviszek még évekkel a megjelenése után is. A Skyrim-ről ne is beszéljünk, szerintem még legalább annyi időt bele fogok tenni, mint amennyit eddig játszottam vele. :K

    Bevallom őszintén, amikor 75%-os leárazással adták a Crysis franchise-t Steamen, akkor megvettem egyben az egészet, az első részével játszottam is elég sokat, viszont a második nem fogott meg egyáltalán. Nem mondom, hogy rossz, de én nem várok sokkal többet a Crysis 3-tól sem, egy szimpla techdemó lesz, scriptelt pályákkal. (Ne legyen igazam, de előrendelni nem fogom, ha csalatkoznék benne a "demó" kipróbálását követően, később biztosan meg fogom ezt is venni, ha olcsóbb lesz. :K (Kivétel, ha kapok tesztpéldányt, de az EA-t ismerve erre nem vennék mérget). :U

    Ami a BioShock-ot illeti, annál már más a helyzet, mindkét részét kijátszottam többször is, így az számomra egy jó játék. Az Infinite jelenleg elő is van rendelve, viszont a Tomb Raidert ennél sokkal jobban várom. Ha csak egy játékra lesz pénzem, mindenképp Lara mellett döntök, ha kettő belefér, akkor megveszem a BioShock-ot is, és ha esetleg sikerül valahonnan extra pénzhez jutnom, abban az esetben megveszem az új Crysist is, de a három közül ez érdekel legkevésbé.

    MOD: De majd elválik, messze van még március 5., addig sok minden történhet. :K

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák