Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz D1Rect #47 üzenetére

    hmm...azért próbálj ki egy multis játékot akár 2 héttel később,mint hogy megjelent...valahogy nem ugyanaz lesz az élményed,mintha együtt kezdted volna a többivel... :U
    Persze aki off játszik,annak egy mondjuk fél-egy éves időtartam úgymond semmi,annyi idő alatt nem jön új rész vagy sokkal szebb,stb.másik játék,a cod,stb.szériáknak is csak évente van új része.
    Igaz más kérdés,hogy csak offline meg nem éri meg az árát.
    Remek alternatíva lenne,ha külön árulnák a multi részt...de régen meglepő módon pl.a F.E.A.R. multis része teljesen ingyenes volt...
    Egyébként ha megnézem,mire adok ki pénzt,az már,ha tényleg "időben" akar az ember egy olyan gémhez jutni,aminek a multija is érdekli,tulajdonképp megintcsak a warez...
    Fizikai terméket meg pl.webshopból 8 napon belül visszküldhetsz,ha nincs rendszeresen használva még és sérülésmentes,és NEM kell megindokolni.Nomeg a színt meg lehet nézni,ha boltban vásárolsz,netről meg alapból visszavásárlási alap,ha nem azt küldenek,amit kérsz :)

    Mondjuk a Steam ezen is tudna segíteni,hamarabb és gyakrabban kellene free hétvégéket tartaniuk...a fejlesztők részéről a nyitott béták a megjelenés előtt szintén sokat lendítenek és segítenek a játék finomhangolásában is.Régen ez is gyakoribb dolog volt.
    Egyébként még az ilyen free hétvégék azon is dobnának,hogy sok ember vásárolna Steamen úgy,ha épp nem is akarta feltétlenül azonnal,mert ott a gépen a gém,kiderül,hogy tetszik is,sokkal könnyebben nyúlnak a pénztárca után,amikor kiírja a gém,hogy meg kéne venni...DE a kérdésesebb gémeknél dönteni is könnyebb lenne.
    Igaz ez jár nagyobb adatforgalommal,de akár lehetne bevezetni valami olyan rendszert,hogy minden elköltött x € után az ember kapjon 1 gémre egy ilyen free hétvégét :) Mint ahogy régebben voltak ilyenek is,hogy pl.amikor megvettem a Killing Floor-t,kaptam 2db asszem' 3 napra szóló küldhető free próbalehetőséget.Ez sem volt rossz módszer,de ez is elmaradt azótais.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák