Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    A játékoknál a legnagyobb probléma mostanában már nem az ár,hanem a minőség...kidolgozatlan fércmunkák,félig befejezve sok szempontból,semmi igazán nagy ötlet,összecsapva,mintha sosem állt volna neki valaki egyáltalán kipróbálni az egészet...
    Ilyenkor eszembe jut egy régi játék,a worms,amit Amigán csináltak,lényegében pár játékfejlesztő a SAJÁT szórakozására elsősorban.És hiába volt rém egyszerű,meg is van a siker kulcsa:mivel napi rendszerességgel játszották,alakítgatták,óriási sikere lett... :U
    Az hagyján,hogy a gémek manapság szinte kizárt,hogy rendesen mennének megvásárláskor(de ha épp az adott gém jól is megy valakinek,felmegy a fórumára,és látja,mennyi mindenkinek nem...),de egyszerűen nincsenek egyben és kész.
    A Steamen legalább a játékok 95%-áról lehet minimum tudni,hogy MENNI FOG mindenki gépén,szerintem erre is figyelnek,amikor kiválasztják,mit árulnak,persze vannak kivételek,ők a maguk részéről igyekeznek megoldani a gondokat és a legtöbb támogatást,fórumot adni,ami külsősként csak lehetséges.
    Árra egyébként külföldön dobozban sem olcsóbb alapesetben,és bár a Steam digitális,tehát se tok,se semmi,de azért ottvan a plusz,hogy azonnal jön,kapja az ember a rendes frissítést,egyéb szolgáltatásokat,stb pluszban.A magyar árképzés persze más,de ez más lap....evidensen nem csinálhatnak minden országra külön shopot...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ldave #16 üzenetére

    Inkább volt ez a PS1-es korszakban jellemző,sok Capcom,stb.japán játékra....de egyébként benne volt,hogy európa pl.eleve nem is volt fogékony az első időkben a sok "japános" játékra,itt nem volt divat a karaoke,táncitánci,randiszimulátor,de még a Sims-hez hasonló "nevelgetős" játékok is a Tamagotchi után kaptak erőre.
    Nomeg persze sok RPG játéknál pl.a fordítás tartott sokáig,bár a HC játékosok megszerezték azt is,megfelelő TV-vel ott legalább nem volt gond a régió,mert kicsi hardvermoddal a PS1-ben meg lehetett oldani,hogy menjenek színesben a japán NTSC játékok is :) (nem a chip,mielőtt valaki warezra gondol...a színt lehetett áttenni a japán 3.58 helyett 4.43-ra,az elv ott is ugyanaz,akkor kevés tv tudta a japán normát,így ment,igaz a színek rikítóbbak lettek(ott más a jelszint),de az megoldható volt a tv-n...
    Most meg már ugye a régióval próbálják a vásárlást megkerülni külföldön,végülis érthető,mert a fejlesztők USA cégek,az EU-ban számukra kezdetben ugye pluszban kellett főhadiszállást,supportot biztosítani,persze más kérdés,hogy a mai napig fizettetik velünk MINDENBEN a terjeszkedésük árát(az 1:1 $-€ konverzió,lényegében mindenen,ami az USA-ból itteni boltba kerül,a hardverek,stb.is!),és a régiókorlát pont most már,amikor teljesen LEGÁLISAN vásárolhat az ember külföldről,adja magát elég hülyén.Én azért kíváncsi lennék,melyik EU terméket adják pl.az USA-ban többért mint itt..konkrétan szerintem semelyiket...Nomeg itt nem veszik figyelembe,hogy az idő múlt,gyártósorok nőttek ki az EU-ban is,stb,pont a játéknál is VICC,amikor itt készül a szomszédban az összes gém,Románia,Szlovákia,stb,lényegében az EU-ba elküldik a cuccot digit,és itt sokszorosítják.DE még mindig azt fizettetik velünk,mint amikor még egy játék,akármi OTT készült az USA-ban,és ide kellett fuvarozni,boltokat,stb.felépíteni,fenntartani,szerződni.
    A mai világban,mivel minden cég jelen van a világ minden nagyobb országában,ez igazán idejétmúlt dolog.Csakhát el kell fogadni,hogy rengeteg minden USA központú lett,a meghódított új világ sok területen "visszagyarmatosította" az őshazát,avagy helyi cégek költöztették ki magukat,hogy aztán onnan "sanyargathassanak" minket :) De ez már más téma.
    Kalózkodás meg mindigis lesz,nem a pénz miatt,alapesetben globálisan nem az az oka,hanem a kényelem és talán még a lustaság is,szerintem a warez jóval nagyobb százalákát adja a lényegében kíváncsiságból,avagy talán "unalomból" olyan termékek megszerzése,amit máshogy meg se néznénk,ki sem próbálnánk,mert eleve nem jön be.Kevés az a cucc,amit az emberek azért szereznek be,mert nem telik,DE kell mindenképp,a globálishoz képest.
    Egyébként ezen is jól segít a Steam,és cselesen,hisz az akciókkor az ember úgy el tudja verni egy ottani teljes,új gém árát(60€),hogy észre sem veszi,apróságokra,casual játékokra,stb...:)Van előnyös oldala is,mert régebbi vagy "különlegesebb" gémekhez jut az ember olcsón,de van azért egy ilyen "bevásárlós AKCIÓ!" faktor,mert -66%-ért megvesszük még talán azt is,amit amúgy,ha ez nem lenne,mégcsak le se töltenénk :)
    Aztán meg csak les az ember ünnepek után,hogy jééé mennyi játékot,stb.vett,összeadja,mit is költött rá,talán a fejéhez kap,hogy bár sajnálta valamisikergémre a pénzt(persze ami ott ugye drága...),DE ha nem vett volna minden xirszart,mert olcsó,abból a pénzből SIMÁN leslattyog a helyi boltba megvenni :DDD
    No ez az,ami főleg mozgatja a Steamet,bár tehetősebb országokban még mindig simán könnyebb a Steamen előrendelni a gémeket(a pár kattintás->enyém varázsa),és érthető is,mert ott dobozosan sem olcsóbb,sőt a Steam ad -10%ot az elprendelőknek...
    És elmarad a nyűg,mint itthon,lásd pl.BF3,amit előrendeltem egy "nemmondommeg" nagyobbacska webshopban,és AKKOR szóltak hogy bocsi,de nem jön nekik limited változat,amikor persze már rég késő volt máshol minden extrával hozzájutni,stb.Igaz később ebből nem lett gondom,mert a fémdobozos cucc csak meglett,simán rászántam a plusz ezrest...De itt is a lényeg,sokszor a normál terjesztés akadósabb.Vagy ott van a CoD 5 annó,ami a megjelenéskor csak egy áruházláncban volt kapható,mert hóakadály miatt késett a kamion 1 hetet...Szerencsére onnan rendeltem,még volt pár db,adtam is a forródrótot ide telszámmal,stb,hogy itt még van,megjött,stb...
    Nna.Sok off :DDe a lényeg:jó a Steam,jók az akciók,jó a rendszer,csak nekünk másképp fekszik az árazás miatt,de hát a plazmatévé se olcsóbb itt,mint az EU-ban,a hardver se,sőt...ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dr. Romano #22 üzenetére

    Hát igen,ami ütne,az egy új Source motor lenne...bár én félek,hogy az ok igen prózai: PC-re nem éri meg fejleszteni és kész,ezt ők is tudják,és szerintem bár készül a következő engine,ki fogják várni vele a következő generációs ps-t és xboxot.Nem lenne értelme ellőni a puskaport.Ígyis mekkora biznisz lett az "ingyenes" Team Fortress 2...És teljesen igazuk van,ez nem szeretetszolgálat.Nem valószínű pl,hogy annyi ep3-at vennének pl,mint CoD-ot,stb,JELENLEG nem éri meg a befektetés.Persze 99%,hogy lényegében készen is lehet a HL3,EP3,CSAK nem úgy,mint játék,hanem mondjuk az összes nagyfelbontású textúra,sztorik,pályadesign,szereplők,hangok...és a motor is készen lehet alapjaiban.
    Csakhát igazából senki nem sejthette,hogy a korábbi generáció ennyire tartja magát konzolfronton,plusz a konzolosok SEM igénylik lényegében a jobb játékokat kellően.
    Más kérdés,hogy régen azért a PC ment tovább,így jött az igény hamar jobb konzolra,most ez a más,a pc-t szándékosan fogják,hiába fejlődik a hardver,jobb esetben kapunk szebb textúrát és kész.Ha úgy vesszük pedig a mai gémer pc már sokkal előrébb jár,mint annó arányaiban amikor a ps1,xbox1 leváltásra került.Csak a fejükhöz kaptak,hogy nem kell elkapkodni.Pc-s fronton a Trabi helyett jelenleg jó a Ferrari Lada motorral is...:( Esszük ezt is...MÉG.De ha nem változik a tendencia,inkább lesz lejtmenet pc-n,aminek jön is a jele,mert ugye a procival egybeépített GPU vonalát kezdték nyomni...ezzel is lassítva a konzolok avulását.Francot érdekli a pár %-os pc eladás...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz D1Rect #25 üzenetére

    Azért ez nem teljesen igaz...
    Mert a kocsit se cserélnéd biciklire,ha már megvetted,mert most sz@r a benzin,csak fulladozik,de annó jó volt...
    Főleg nem igaz ez a bugos dologra.A játékot kiadják úgy mostanában,hogy a minimumkonfigon akkoris élvezhetetlen,ha éppen azon stabilan menne,az ajánlott konfigon sem az igazi még talán,és jellemzően mostanában géptől függetlenül mindenki küzd valamilyen nyűggel,ha ép a játék jobban is sikerült,akkor ha nem fagyás van,akkor bugok,pálya alá esés,megálló sztorimód,mert valami beragad,scriptelt dolog nem indul el...
    Vicces,hogy manapság,főleg a drága sztárolt Uniónkban ha fizikai terméket készítesz,millióféle szabálynak kell megfelelnie,SŐT még azt is előírják,miből és milyen körülmények között csináld,stb...Bezzeg a szoftvert,filmet,zenét lényegében nem köti semmi.A probléma főleg a szoftver,játék,film,mert igaz néha a játékból van demó,de inkább a drágákból nincs,a szoftver dettó,drágábból nincs demó,közepes kategóriában korlátozott rendesen,olcsónál meg szinte mindegy is,filmnél se mehet az ember valahová belenézni,mielőtt perkálja a mozijegyet,lemezesnél ha meg elmentek moziba,már pengetitek a lemezes árát->olymindegy.
    És persze ezeknél reklamációnak helye nincs,lényegében amit kapsz,azzal kell beérned...bezzeg védeni tudják a szellemi terméket,de ebbe ne menjünk bele,a másik oldalról viszont a vásárlónak SEMMI joga nincs.Nincs kötelező support,javítás,stb...
    PEDIG vicces,hogy a gépem hardvereit BE KELL HOGY VIZSGÁLJÁK,a drivereket dettó,innentől kezdve ki a hülye?Hisz minden szakos cucc,a driver whql,nem én írom házilag,meg forrasztom össze az alaplapot,videokarit házilag...

    Árazásra meg:MI akarunk olyan qwára az Unióba menni ezerrel x éve...nem kell csodálkozni,hogy így félúton oda is tesz már mindenki...Az,hogy a pénz nem annyi,az más dolog.DE megkapunk mindent az Unióból.Uniós áron.Meg a hazánkfiainak bónusz saját rablása.Azt kapjuk,amit érdemlünk,mert birkák vagyunk.Eurós ár,balkáni pénz.Belenyugszunk és kész,birka nép,ennyi,azok voltunk már rég,dróton rángatva hol ide,hol oda.Még mindig hiszünk a mesékben...Amit tudtunk volna alkotni magyarként,leépítették,felvásárolták,megszüntették,amit a külföldnek csinálunk,bagóért tesszük,nem a mi szellemi eredményünk,nem mi visszük a hasznát,örüljünk,hogy termelhetünk másnak,persze a folyamatos fenyegetéssel,hogy ha nem tetszik,viszik a gyárat Kínába...Ezért van,ami van.Kína 2.Csak a kínaiak nem voltak hülyék,ők tűrtek,de közben lelkesen lopták,tanulták a technikát.Lassan már ők lesznek a főnökök.Itt ez se lesz soha...10millió rabszolga országa vagyunk.Régen...mindegy,ki fogja az ostort.Max eladnak,ha már a régi urunknak nem kellünk.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz D1Rect #29 üzenetére

    Hát azért nem egészen a ne fizess kategória...mert nekem is van bőségesen eredeti cuccom,kell is megvenni,ami jó...de a lényeg,hogy visszafelé tehetsz bármit,jogod nincs reklamálni semmiért,fizikai terméknél igen.Talán ez változhatna...
    A Steam legalább ennyiből jó,mert ők jó eséllyel amit tudnak megtesznek,és biztosan nyomást is gyakorolnak az adott termék fejlesztőire,ha gond van,mert nekik is érdekük.
    Sok játék topicjában emlegették a refund-ot(pénz visszakérés) mostanság,igazából nem tudom,van-e valami jogalap vagy lehetőség a Steamon ilyesmire....de ha még most nincs is,lassan be fog telni az embereknél a pohár,meg lehet nézni az idei termést pc-re.Igaz talán "jó" hír,hogy az eddigi stabilnak mondható konzol szintén elkezdett hasonlóan problémákkal küszködni,és ez már azért hamar lehet nyomós dolog.Főleghogy konzoljátéknál a regisztráció,stb.hiánya miatt igenis reális a pénz visszakérése is.Jókor is jött ezzel kapcsolatban ugye a ps3-asoknak az ingyen BF1943-as szájbefogósdi is.Bár ez utóbbi játék pl.keserű pirula,mert a kedves EA használta 3/4 évig a pénzem,hogy aztán benyögje,nem lesz pc-re,mert annyi ideig volt előrendelve előre kiperkálva...És a végén még be is buktam a kétszeri tranzakciós költséget...
    Politikát nem írtam,szimpla gazdaság ami ott van,nem szerepelnek nevek,stb,csak általános tények.Azt meg hogy kezelnek minket,kicsit átgondolva mindenki látja.Plusz én magyar tulajdonú,saját szellemi termékű és helyi gyártású cégnél dolgozom,innovációs díjak,stb,napi szinten érzem a külföld hozáállását alkatrész szinten és késztermék eladás szinten is,nem külömb a kiskereskedelmi helyzeteknél,sőt...még bónusz megfejelve az alkatrészek ELŐRE fizetéséve,majd rá hetekkel szállítással,VISZONT a késztermék napra pontos szállításával,és utána hónapokig húzódó fizetéssel...a NAGY cégekkel kapcsolatban állva is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz rudi #32 üzenetére

    Vesznek azért épp elegen a Steamen játékot...elég csak az itteni topikba nézni :DVan forgalom...
    Nomeg a Steam adatai sem nyilvánosak.Max azt látod,hányan játszanak az adott játékkal épp...
    És innen is veszünk dolgokat Mo.-ról,főleg akciókkor igaz,de mint mondtam,saját és ismerősi tapasztalat,hogy az ember karácsonykor kiszórja egy teljesárú új játék árát,úgy,hogy észre sem veszi...Hazánkfiai is.
    És sokszor olyan gémet is kétezeré' mert gyorsan megvan,amit 999-ért könnye a polcon is otthagyna,ha épp a boltban jár,ottvan előtte.Csak olyankor lehet józanabbul gondolkodik. :DDD
    No meg igen,régebben tényleg voltak ilyenek,hogy az ember a warez exével,letöltött gémmel játszott,az eredeti kódjával inkább,mert akkor legalább nem szopatta a védelem,stb...sőt most hirtelen nem jut eszembe,talán a cod5 volt az a gém,amit a dvd-olvasó egyszerűen lassan volt hajlandó olvasni a védelem miatt csak sok embernek,nekem is van 2 dvd-m is,nem egy gyártó,stb,de azt tudom,hogy első próba után a letöltöttről tettem fel a crackelést kihagyva,eredeti kóddal,mert nem volt másabb így,csak nem kellett 1 óráig nézni egyetlen 1rétegű lemeznyi anyag felvánszorgását...
    A Steam ennyiből is jó,nem pöcsölnek,ha nem muszáj védelemmel,hacsak nem rájuk erőlteti a fejlesztő,közvetlenül a játék töltődik le,nem is install,fájlonként akár peccselhető' és ha akarja az ember,kiírhatja a plusz letöltött cuccokkal együtt,ha épp kell a hely másnak,és utána pikkpakk újrateheti,ha kell.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Jakesz #34 üzenetére

    Na ja,de csúcsban 4.5 millió steam user van belogolva,akinek minimum egy vett játéka van..
    Egyébként az is más,hogy a Steam azt írja,hányan játszanak ÉPP,vagyis ennél jóval többen lehetnek,akiknek megvan.Arról nem is beszélve,hogy a Steamnak nem az az érdeke,hogy játssz a gémmel,hanem hogy eladják :) az már a kutyát se,hogy akár fel se installálod...erre jó példák az akciók,hogy pár eurókért minden szirsz@rt megvesz az ember....hogy aztán fel se tegye épp,mégha gémerebb is.Nekem is vannak olyan játékaim,amiket még csak fel se installáltam,mertmindig van valami "aktuális" nagyobb game.Sokan gondolkodnak úgy hogy "majd jó lesz ínségesebb időkben" valami...hogy aztán talán sose kerüljön rá sor.
    De hát mondom,ez is a Steam igazi nyeresége,olyan játékokat is eladnak,mégha fillérekért is,amiért amúgy az ember sose adna pénzt se talán,lényegében,főleg nyugatabbra 2-5€-t bármikor kipengetnek bármire kíváncsiságból is.
    Nálunk meg sokan,talán "vezeklésképp" veszik meg az emberek fillérekért a gta4-et,bioshock-okat,egyéb nagy neveket az emberek....hogy ugye annó letöltötték,tolták is,de aztán kellett a hely,stb...és hogy majd így,relatíve már egyszerűbben(nem jó krekk keresés,patch,talán közben már a gép is újabb,lehet fullra pakolni...)végigjátsszák...
    De saját tapasztalat,általában ebből se lesz semmi :DDD Pl.a Bioshockot én is vártam annó...de hiába van meg a steamen,a másodkat mégcsak fel se tettem már... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tigerclaw #40 üzenetére

    Na igen,le kéne vonni a cdkeyshopok forgalmát,és kiderülne,nem is olya jó fejek az oroszok :DDD
    Bár vicces dolog ez,mert azzal,hogy sokan vesznek keyt dobozos gém helyett(szerintem egyáltalán nem valószínű,hogy a keyshopok dobozosan veszik...mert akkor árulhatnák úgy is,akinek kell,de én még sehol nem láttam a shopokban tokot vagy lemezt...),akkor remekül jár a Steam,hisz elvileg akkor tőlük veszik a gémet ugye,és a nyugati dobozos vásárlások 0 haszna(kivéve direkt steammal menő gémek,gondolom ott a dobozosért is tejel a kiadó) helyett mégha kevesebbet is,de kapnak ők is...
    Mondjuk egyébként nem is hagyná a Steam az ukrán aktiválást,stb,sőt az MW3 is angol orosz kulccsal is... :U

    Tok-vonó:a mai világban mivel már lassan nincs is gém,amihez kéne a lemez a játék alatt,lényegében porfogó az első használat után...már az sem probléma,ha az ember oprendszert rak újra,stb...
    Szóval tényleg csak porosodás.Mondjuk annyiból voltak gyengék az emberek,hogy ragaszkodhattak volna a dobozhoz jobban globálisan,mert így bejött az online árusítás úgy,hogy teljes áron nézve ugyanazért a pénzért nem kapsz tokot-lemezt és kész.Emiatt nem is vennék ugyanannyiért digitálist....valahogy nem díjazzák,hogy az ember lemond a tokról,stb,hogy nincs szállítás és viszonteladói költség,stb.De elfogadjuk,ez van(mármint a vásárlókat kollektíve nézve).És örüljünk,hogy még nem kezdik bevezetni a bérleti rendszert,ha már pl. a nagyobb gémek mind valamihez,pl.Origin,Steam köthetők....
    Innentől 1 lépés,hogy a kövi CoD már mondjuk 9.99€/hónap és kész....de remélem ez sosem következik be egyeduralkodóan.
    Igaz lennének gémek,amikre inkább próbára fizetnék így egy hónapot elő,mint megvenni láttatlanban...persze csak úgy,ha mellé maradna a hagyományos bolti/online örökéletes vásárlás.Ezzel egyébként rögtön megoldódna a demó kérdése is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz D1Rect #47 üzenetére

    hmm...azért próbálj ki egy multis játékot akár 2 héttel később,mint hogy megjelent...valahogy nem ugyanaz lesz az élményed,mintha együtt kezdted volna a többivel... :U
    Persze aki off játszik,annak egy mondjuk fél-egy éves időtartam úgymond semmi,annyi idő alatt nem jön új rész vagy sokkal szebb,stb.másik játék,a cod,stb.szériáknak is csak évente van új része.
    Igaz más kérdés,hogy csak offline meg nem éri meg az árát.
    Remek alternatíva lenne,ha külön árulnák a multi részt...de régen meglepő módon pl.a F.E.A.R. multis része teljesen ingyenes volt...
    Egyébként ha megnézem,mire adok ki pénzt,az már,ha tényleg "időben" akar az ember egy olyan gémhez jutni,aminek a multija is érdekli,tulajdonképp megintcsak a warez...
    Fizikai terméket meg pl.webshopból 8 napon belül visszküldhetsz,ha nincs rendszeresen használva még és sérülésmentes,és NEM kell megindokolni.Nomeg a színt meg lehet nézni,ha boltban vásárolsz,netről meg alapból visszavásárlási alap,ha nem azt küldenek,amit kérsz :)

    Mondjuk a Steam ezen is tudna segíteni,hamarabb és gyakrabban kellene free hétvégéket tartaniuk...a fejlesztők részéről a nyitott béták a megjelenés előtt szintén sokat lendítenek és segítenek a játék finomhangolásában is.Régen ez is gyakoribb dolog volt.
    Egyébként még az ilyen free hétvégék azon is dobnának,hogy sok ember vásárolna Steamen úgy,ha épp nem is akarta feltétlenül azonnal,mert ott a gépen a gém,kiderül,hogy tetszik is,sokkal könnyebben nyúlnak a pénztárca után,amikor kiírja a gém,hogy meg kéne venni...DE a kérdésesebb gémeknél dönteni is könnyebb lenne.
    Igaz ez jár nagyobb adatforgalommal,de akár lehetne bevezetni valami olyan rendszert,hogy minden elköltött x € után az ember kapjon 1 gémre egy ilyen free hétvégét :) Mint ahogy régebben voltak ilyenek is,hogy pl.amikor megvettem a Killing Floor-t,kaptam 2db asszem' 3 napra szóló küldhető free próbalehetőséget.Ez sem volt rossz módszer,de ez is elmaradt azótais.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BioNiCMaN #56 üzenetére

    Egyébként legálisan lehet egy ideje a steamen játékokat ajándékként küldeni egymásnak,és NINCS régiókorlát.Szóval ha az embernek kell valami pl.USA áron,a megfelelő helyen be tudja LEGÁLISAN szerezni.Maximum tudni kell,kivel érdemes üzletet kötni :DDD de ez minden üzlettel így van :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák