Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz icp1970 #15 üzenetére

    komolyan mondom.

    lehet neked ez a felbontás netezni "szar" de sok felhasználónak elég, még akkor is ha esetleg ott az asztalin a full hd. nekik másra van igényük, alacsony árra, korrekt konfigra, ami pár évig nettül eldöcög, viszonylag halk működésre, stb. de full hd-ra vagy nagy betekintési szögre pont nem. bővíteni nem is tudja, nem is akarja, nem ért hozzá, neki ez egy doboz, "as is".

    nekik ez elég, cserébe nem is kérik el a full hd meg az ips (technikailag feltétlenül nem is indokolt, de ettől még a piacon létező) felárát, vagy adnak helyette mást.

    nem tetszik ez a kombináció? egyszerű, nem veszed meg, veszel mást, mert neked a hd netezni "szar". tök legális igény, biztosan van a piacon olyan eszköz, ami ezt nyújtja, meg lehet venni azt.

    ha ilyen laposok nem lennének, akkor egyeseknek (sokaknak) meg pont az lenne a baj, hogy "miért nincs", mert nekik pont ebben a nyerek-vesztek kombinációban kellene, pénzük meg ennyi van nem több, de ezért új, először belefingós garis laptopot akarnak, céglogós papírszatyorban, boltból, számlával.

    ez pedig egy széles réteg, és szerintem ha ezt valaki felismeri, és kiszolgálja az csak jó.

    őszintén szólva nekem kellene lapost venni, én sem ragaszkodnék a fullhdhoz, de az 1600-hoz sem.

    @Chaser: írtam én hogy objektíve felesleges? nyilván nem, a nagyobb felbontás nyilván jobb (értelmes keretek között) a jobb panel nyilván jobb. van ilyen a piacon ezekkel a módosításokkal kb. ennyiért, ehhez képest kompromisszum nélkül? én csak azt mondom, hogy ez egy jól eltalált gép egy szegmensben, illetve ennek az időtávnak megfelelően ekvivalens testvéreit a "célközönség" maxiboldogan használja, annak ellenére, hogy van asztali fullhd-val, óriástévé szuperpanellel, szalonautó a garázsban, de laptopban nekik ez kell és ez elég.

Új hozzászólás Aktív témák