Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Peat;) #39 üzenetére

    Kérdés hogy a 10 évvel ezelőtti termék hangulata és világa miért nem felel meg ma.

    Ilyen a piac, másra van szükség. Egyébként szerintem a hangulattal annyira nincsen gond. Megint elmondom, már nem él frissen bennem a Fallout 2 élménye és hangulata, úgy lehet én is jobban fanyalognék. Viszont mint játék, továbbra is azt mondom, hogy igencsak hangulatos az F3.

    Ha a gyenge másolata szerintetek megfelel

    Szerintem rossz a megközelítés. Szerintem ez nem egy gyenge másolat, hanem egy részleges remake. Hozzáállás kérdése. Ha nagyon rühellni akarok valamit, akkor persze fogom.
    Én nem abban az értelemben védem a játékot, hogy márpedig méltó folytatás, hanem abban, hogy 1. most, itt, 2008-ban senki, de senki nem tud nekem mutatni egy olyan kváziRPG játékot, ami feléri az F3 szintjét 2. a mai játékpiacon nem csak a hígfos-féle Crysis-tengerrel, de a színvonalasabb alkotásokkal összevetve is jó hangulatú, jól felépített világú, élvezetes játék.

    Grafikával nekem nincs bajom, szerintem megállja a helyét.

    Nekem sincsen :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • HThomas

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Peat;) #39 üzenetére

    Inkább az a baj, hogy 10 év alatt az akkori játékosközönség is sokat változott, és ha egy nagyon hasonló játékot tennének eléjük azt sem ugyanúgy élnék már meg. A nosztalgia az persze sokkal erősebb. Én nagyon is elképzelhetőnek tartom, hogy ma sokan - főleg akik most találkoznak a stílussal először - úgy élik meg az F3-at, mint mi anno az 1-2-t.

Új hozzászólás Aktív témák