Új hozzászólás Aktív témák

  • NereusLaceee

    csendes tag

    Megnéztem az előbbi véleményeket, és kipróbáltam a játékot... már közel 10 óra játékidőnél tartok.

    Őszintén szólva: nem csalódtam, mert még ennél is rosszabbat vártam. az inventory kezelése így hogy bekerült a PIPboy-ba, alapvetően jópofa ötlet, de időt igényel hozzá szokni. Kissé kusza, kissé esetlen. Fallout szerű, Fallout a címe, de már teljesen más. Pont az ölte meg benne a Fallout-ot ami annó megcsillogtatta az ifjú pszihopaták szemét. A véres jelenetek. Amik annó a kis 2D animált formályukban végtelen poénosak voltak. Most viszont a shaderelt élethűségre törekvő végtag szakadások és szanaszét guruló cafatok, inkább undorítóak és visszataszítóak.

    A beszélgetések az emberek viszont valódi született wasteland figurák. Betegek és szerencsétlenek. A történet vezetés kissé egyszerű, találjuk meg apát, és a tőle kapott sóspuskát ne emlegessük csak ha ő kérdezi meg miért vagyunk vödör páncélban és Minigunnal.

    Amúgy Fallout-nak Fallout, de nem az igazi. Sokan kapaszkodnak két kézzel a grafikai motorba: szerintem szép, és nyomasztó. Az arcokkal sincs bajom. Kissé gumiszerűbbre kellett volna venni. Animáltabbra, golyófejűbbre, életlenebbre. Meseszerűbbre.

    Nekem hiányzik a hexagonális térkép. Vagy legalább a város-rom környezetek nagyobb körrel való jelölése, és a térképen való ugrálgatás bárhova, véletlenszerű ütközetekkel.

    Egyenlőre ennyi. Sok hely van ahol nem jártam még:)

    De nálam 80-85% között van. Érdekes, vicces, játszható. Csak talán nem olyan gazdag mint az elődök

    NeREUS the 4ST-GMP

Új hozzászólás Aktív témák