Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz tiv83us #7 üzenetére

    Hát akad vetélytárs azért... Például az egyik ős személyében - TES IV - és hozzá kell tenni, hogy ha játék vérvonalának a fele RPG, akkor az a 30 óra tényleg nem sok :) Én Oblivionban már több mint 160-170 órája vagyok benne - befejezetlenül. Witcherrel is már bőven ott vagyok a 20 óra felett, és még a felénél sem vagyok.

    Nem szidom, félreértés ne essék! Mert a mai 4 órás Crytek művek sorában ez tisztes idő, főleg, ha olyanra is sikerül az adott gamma, ami jelen esetben hibáival együtt is elmondható, akár. Főleg, h ahány ember, annyi-féle hozzáállás...

    Igaz, itt jön a képbe a te hsz-d, mert ezesetben félre vagyok vezetve, és nem is 30 óra az a 30 óra. Ha így állunk, akkor vedd úgy, h nem is gépeltem egy betűt sem :B

    szrk.: Igen, itt az élő példa a másik hozzáálláshoz :DDD Úgy sejtem, h én is így vélekednék, ha nekiállnék végigtolni...

    És egy tényleg fontos pont, az Obli-főszál említése. Ha valaki azt viszi végig elsőnek - a tényleg meglepően "rövid" idő alatt - akkor megöli a játék nagy részét... Ez a Bethesdát ismerve könnyen lehet, h itt is fennáll.

    Karma: :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák