Új hozzászólás Aktív témák

  • Szirti

    tag

    Magánvélemény következik!

    Nekem nagyon tetszik a Fallout3, annak ellenére, hogy nagyon sok dologban eltér az első és második résztől. Rengeteget játszottam az első két epizóddal, régi nagy kedvenceim a Planscape Tormenttel egytemben. A játék hiányosságainak nagy része a motorra vezethető vissza, a pályatervezés pedig nálam az elmegy kategóriába tartozik. Ami miatt tetszik az a hangulat, és a döntések szabadsága. Nagyon ajánlott 2szer végigvinni a játékot egyszer jó, majd gonosz karakterként, nagyon más élmény lesz.
    Mind 3 tesztelő negatívumként vagy semlegesként jellemezte a rádiót, pedig szerintem a legjobban az alapozza meg a hangulatot. Eleinte az ember csak az Enclave rádiót hallgatja, mert az jön be rendesen, amire hamar ráun, mert John Henry Eaden elnökúr nyomatja a propaganda szöveget, de ahogy közeledik a játékos a GNR toronyhoz, egyre erősebb a jel, és lehet 3Dog komát hallgatni, aki szállítja a híreket, parodizálja Edent, és az éppen aktuális jó/gonosz cselkedetiedről regél. A zenékből sajnos elég kevés van, de azok nekem nagyon tetszenek.
    A fő történetszál rövidségére nincs mentség (csak említés szintjén az oblivion fő történetszála sem volt több mint 30 óra). Tessék kalandozni a pusztaságban :)

    A szintkorlát korai elérésére, és a túl könnyű harcok miatti érdektelenségre már léteznek modok amikkel még a legnagyobb fpsbegytár quaker is zavarba hozható.

    A bugokról pedig annyit, hogy a Falloutok mindíg is iszonyat bugosak voltak eleinte, amit részben a kiadó, részben a fanok orvosoltak.

    Nálam a Fallout 3 89%

    [ Szerkesztve ]

    "Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

Új hozzászólás Aktív témák