Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    nem mondanám nagy konzolosnak magam, egy hónapja sincs, hogy PS4-re váltottam kb. 20 év PC után, de őszintén szólva én nem érzem a gyenge hardver, meg 900p hátrányát, amiről itt mindenki úgy beszél, mintha max. VGA-ban nyomatná a gép a játékokat. :D aztán az is lehet, hogy vak vagyok, de nekem a világon semmi bajom 50"-on a SW - Battlefronttal, vagy a DriveClubbal, vagy bármivel, amit eddig próbáltam.

    nem hasonlítanám össze a PC-vel, mert talán nem is lehet, de az biztos, hogy a világon semmivel nem ad rosszabb élményt a konzol, mint a másik. én vagyok a legjobban meglepődve, mert sok éven át úgy gondoltam a konzol nem jó, drága, (szoftverek miatt) de az a helyzet, hogy tévedtem.

    ez a plusz egy mag nem tudom, mit hoz majd, de rosszabb nyilván nem lesz a teljesítmény, szóval nekem nyerő mindenképp.

  • Malachi

    addikt

    válasz krx21 #47 üzenetére

    attól igényes egy gamer, hogy 30 helyett 60 fps-sel játszik? ne röhögtess már, de komolyan. :D ha ez így lett volna, az összes konzolt kukába kellett volna vágni az első sorozat óta. nincs ebben más, csak annyi, hogy ha az ember elkölt manapság már 70-80 ezret csak egy átlag VGA-ra, akkor szereti azt hinni, hogy azért a pénzért ő valami pluszt kap. mert az nem lehet, hogy ennyiért ugyanolyan szórakozást kapjon, mint az igénytelen konzolos, aki egyszer költ kb. ennyit az egész gépre, aztán játszik boldogan.

    tudom miről beszélek, végigjártam az összes lépcsőfokot a vérpisti szinttől, agyonhúzott CPU+VGA+RAM mániától addig, hogy lett végül konzol - de a PC így is megmaradt, kell a munkához. hagyjuk ezt szerintem, nincs értelme, mert konkrétan nem igaz, hogy 60 fps 1080p alatt nincs élet, meg igényes játékos. már csak azért sem, mert PC-n is kevesen hozzák ki a gépükből átlag 60-at, játszogatás közben.

    hozzáteszem, hogy - bár kirívó példának tartom - a SW Battlefront Endor pályája még így 900p/60fps mellett is annyira durván áll leejtős, hogy hajaj.

  • Malachi

    addikt

    válasz krx21 #52 üzenetére

    a lényeg az, amit szerettem volna kihozni ebből, hogy egy jó játék soha nem a grafikától volt jó játék. jobb a 4K, a 900p-nél? naná. jobb a 60 fps a 30-nál? gondolom. számít ez bármit, ha nem a pénztárcáddal, meg grafikonokkal méred a játékot, hanem azzal, mennyire kapcsol ki adott időre? nem. ma már nem. elmúlt az az idő, amikor fontos volt, hogy 640*480 16 színnel, vagy 1024*768 16 millióval.

    nem igényességi fokmérő már ez. inkább arról kéne beszélni, miért jönnek félkész játékok, meg satöbbi. gond PC-n is, konzolon is. de ezzel már nagyon offban járok.

  • Malachi

    addikt

    válasz Polllen #64 üzenetére

    épp ezt mondom, hogy én is FHD-ban toltam sok éve már, 22"-on fél méterről és amikor leültem először a tévé elé konzolon játszani, nem nagyon hittem el, hogy csak 900p-t látok. nem tudom, talán a SONY tévé játék üzemmódjától penge ennyire, vagy a vén szemem nem lát már rendesen, de annál jobb, hehe. :D

Új hozzászólás Aktív témák