Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Azért érdekes , hogy remegve néztem a képeket, mert biztos voltam benne , hogy ez is ahogy közeledik a megjelenés, visszafejlődik grafikailag.
    Régen fordítva volt, Béta fázisban csúnyábbak voltak a játékok :DDD

    Ez azért tartja a formát. remélem hozza a hangulatot is.
    A fegyverekre kíváncsi leszek :) :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #65675776 #66 üzenetére

    Doom 3 ról beszélsz? Az akkori egyik legszebb grafikai motor volt az id tech 4. Töbszörös díjnyertes, több szaklap szerint 10/10 (PC gamer UK). ha megnézed a Preyt vagy a Quakewarst . Akkoriban még minimum grafikán is élvezet volt vele játszani.. DOOM-ban a játéktermi gépek elé odaálltál és toltad velük. Na az is über jó volt. Nem kellett hozzá sok ész, de pont ez volt a jó benne.
    [link]

    Legtöbbünknek azért akkoriban az volt az etalon grafika a világon, a DD 5.1 hangzásról már ne is beszéljünk. Imádtam Prey-ben azt hogy " Die, Dieeeeee" :C

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz ribizly #72 üzenetére

    Uhh a GTA azért nagyon üt így. :)

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #65675776 #75 üzenetére

    Egyáltalán nincs igazad rengeteg dologban, megszépítette az emlékeidet az idő.
    Én nem írtam sehol , hogy a doom milyen brutál jó játék.( bár szerintem az volt, élveztem, kikapcsolt, mert vannak emberek akik ezt szeretik. Ettől függetlenül nem írom azta WOW-osoknak, hogy az szar játék, mert nekem nem tetszik. Kb 5 percig tudtam vele játszani.) A preyről írtam amit írtam.
    Díjakat az id tech 4 engine kapott, azt is arra írtam (nem pedig a doomra.) Pont az előrelépésekért amiket nálad jobban hozzáértő szakemberek ismertek el a grafikus engine kialakítása és jövőbemutató technológiája miatt.( és igen , a DD5.1 támogatás miatt is, ugyan is akkoriban még nem volt ám mindenkinek menő hangcucca, meg menő 5.1 integrált hangkártyája sem az alaplapra integrálva.2004 ről beszélünk. Bár gondolom szerinted megvezették az ipart. Szösszenet abból az időből. esetleg nézd meg. [link]
    Hú de,szögletes fejek nincsenek benne., nem jobban mint a HL2 ben, vagy az akkori játékok közül bármelyikben.

    Egy kis személyes hozzáfűzés és vélemény, hogy abban az időben sok szép játék jött ki, doom3, half life2, far cry. nem véletlenül újítottunk sokan és gyűjtögettünk egy 9600 XT-re, de a legjobban a doom és a far cry nyűgözött le grafikában, pl a half life nem.( A fizikában persze igen, abban biztos jobb volt). De én játszottam sokat a az ET: QW -vel és akkoriban azért brutális szép multijátéknak minősült. szerintem ez [link] azért nem visszalépés egy quake 3 hoz képest, még ha neked ez is a véleményed.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #65675776 #75 üzenetére

    Ja még annyit hogy minek kell ebből Half life 2 vs Doom vitát csinálni? ki beszélt itt erről vagy ki versenyeztette ezeket a játékokat? Itt ez lett a divat, hogy minden hírnél kell valami rivális csak hogy kialakuljon a vita és legyen hozzászólás? Én mind2 játékot szeretem és szépnek , jónak tartom. de teljesen más hangulatú játékok és azon kívül , hogy FPS mindkettő, számomra 2 külön világ.
    Az meg hogy egy doom -os hírnél erősködsz , hogy milyen egy szar játék szerinted, elfogadom, de ne győzködj már olyanokat, akik játszottak az eddigiekkel és tetszett nekik, mint pl.Én
    Felesleges, mert nem vagyunk egyformák szerencsére.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #65675776 #80 üzenetére

    Én elfogadom a véleményed, de a valótlan állításokat nem szeretem. Nem írtam ilyen dolgot, hogy etalon grafika. Azt írtam"Az akkori egyik legszebb grafikai motor volt az id tech 4." NEM A DOOM! ami igaz is, mint ahogy te is elismerted ép az előbb.
    Az, hogy neked nem tetszett a 3 az egy dolog. az hogy nekem és sok más embernek meg igen ,az egy másik. Nekem a FC 1 is jobban bejött , mint a HL2, de azt is imádom és végigtoltam minden kiegészítővel együtt.
    A technológia háttérről azért vannak cikkek, mit tett le annak idején carmack bácsi azzal a motorral.
    A Több lépcsős 3D megjelenítés és számítás,,vertex alapú árnyalás, ligtmappek. valamint az Első játék volt amihez külön DD5.1 hangmotor írtak, teljesen mind1, most , hogy min akarod megszólaltatni. elméletileg előrelépés volt, még ha gyakorlatilag nem is.( egyébként azt tudod ugye, hogy az tech 4 a quake engine továbbfejlesztett változata)

    Ezt mind leszámítva és józan paraszti ésszel szemlélve. az akkori megjelenésnél sokan tátott szájjal bámultunk és imádkoztunk , hogy elfusson a gépén, bármi is most a véleményed róla.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #65675776 #82 üzenetére

    igen ebben igazad van..De hogy a szaksajtó előrelépésként tartotta számon azt, hogy DD5.1 hangmotor van alatta, nem pedig hátrányként, és még az E3 reklámban is benne volt kiemelve, nem hinném hogy azt takarja hogy a Quake hez képest visszaléptek hangban. mert ha igen, akkor érdekes dolog, nem tudom hova tenni.
    Azt a grafikát a pedig a Preyhez írtam, ami akkoriban az egyik legszebb volt, bár nekem személy szerint a Far Cry mindent vitt.( igaz 70 ezerért vettem hozzá 9600 Xt kártyát és 43 ezer volt a fizetésem :D)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz wjbhbdux #83 üzenetére

    Q3=ID tech 3 engine.
    Mindenben szebb az id tech 4.
    A mozgást realisztikusabbá tették,nekem sem tetszik annyira,mint mondjuk Enemy Territoryban.(szintén Q3 engine)

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák