Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz wolfman #4 üzenetére

    Most nem értelek. Hogyhogy nincs köze a játék látványának a jelenlegi állapotához? Ha a grafikai butításra gondolsz, az egy dolog, tény, hogy nem néz ki olyan jól, mint a két évvel ezelőtti E3-as videón. Hogy ennek mi az oka, az jó kérdés, feltehetőleg az a látványt nem bírta volna sem egy átlagos gép, sem egy konzol, de mint ahogyan a Watch_Dogs-nál, biztosan itt is lesz lehetőség bekapcsolni az extra dolgokat azok számára, akiknek bírja a gépe. Viszont mindennek semmi köze sincs a játék minőségéhez. Jól néz ki? Jól. Akik kipróbálták, azoknak bejött, azt mondták, hogy elég fasza cucc, de mindjárt itt a béta teszt, és bárki megbizonyosodhat róla.
    Ellenben te azt írtad, hogy "a játék minősége még igen csak kétes". Nem értem, hogy ezt mire alapozod, amikor eddig tök pozitív a visszhangja, aki ekézi, az is a grafikai butítás miatt.

    Elnézést, ha félreértettem, de nekem az jön le, hogy már megint a szokásos "jön egy népszerű játék, gyorsan fikázzuk, mert az a menő" kör megy, ami manapság gyakorlatilag minden fórumban ott van. Nem azt mondom, hogy szeretni kell a játékot, hanem hogy legalább a kipróbálásig jussunk el, mielőtt megfogalmazunk egy kritikát.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák