Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    Nem lehetne visszahozni azt a régi, jól bevált metódust, mikor is nem fikázunk mindent előre, hanem hagyjuk, hogy valami megjelenjen, és maximum utána írjuk le, hogy nekünk nem tetszik? Aki játszott már vele, az mind pozitívan nyilatkozott, mégis az internet már előre károg a játék minőségét illetően.

    Egyébként részemről jöhetnek az ilyen elő sztorik és extra tartalmak, tíz éve nagyon örültem volna, ha például a Splinter Cell-t ilyennel vezetik fel.

    “The wha-"

  • Wlac

    Ármester

    válasz wolfman #4 üzenetére

    Most nem értelek. Hogyhogy nincs köze a játék látványának a jelenlegi állapotához? Ha a grafikai butításra gondolsz, az egy dolog, tény, hogy nem néz ki olyan jól, mint a két évvel ezelőtti E3-as videón. Hogy ennek mi az oka, az jó kérdés, feltehetőleg az a látványt nem bírta volna sem egy átlagos gép, sem egy konzol, de mint ahogyan a Watch_Dogs-nál, biztosan itt is lesz lehetőség bekapcsolni az extra dolgokat azok számára, akiknek bírja a gépe. Viszont mindennek semmi köze sincs a játék minőségéhez. Jól néz ki? Jól. Akik kipróbálták, azoknak bejött, azt mondták, hogy elég fasza cucc, de mindjárt itt a béta teszt, és bárki megbizonyosodhat róla.
    Ellenben te azt írtad, hogy "a játék minősége még igen csak kétes". Nem értem, hogy ezt mire alapozod, amikor eddig tök pozitív a visszhangja, aki ekézi, az is a grafikai butítás miatt.

    Elnézést, ha félreértettem, de nekem az jön le, hogy már megint a szokásos "jön egy népszerű játék, gyorsan fikázzuk, mert az a menő" kör megy, ami manapság gyakorlatilag minden fórumban ott van. Nem azt mondom, hogy szeretni kell a játékot, hanem hogy legalább a kipróbálásig jussunk el, mielőtt megfogalmazunk egy kritikát.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák