Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bulikavagyok #1 üzenetére

    A gond csak az lesz,hogy ígyis alig játszanak a pc-ssel,és este 10 után szépen el is kezdenek kihullani a játszható módok,éjfél után hétköznap már nekem pl.dom és KC se volt valamelyik nap.0 game,3-4en vegetáltunk a lobbiban.
    Akkor félő,ha ezt még megfejelik a külön DLC-szekcióval,és a végén már most az lesz,hogy csak TDM fut.A zombi meg önmagában megintcsak a pár körös valami,utána megunós+ott se találni embert.BÁR ezt egy -50% akcióval bevállalnám,mégiscsak egy plusz mód és plusz fegyó is van a pakkban...de nagyon nem bánom,hogy nem vettem horrorpénzért season passt,a játék is épphogy éri a 3500-at,amibe került.Nem mert olyan rossz,hanem mert néptelen,lagkomp,hostrendszer,bizonyos mapok játszhatatlanok,mert akadnak,és semmi patch,és simán kihívás se sok van.Kiegeket fel lehet oldani egyszerúen és gyorsan,a kapott holmik random jönnek,a camo-k pedig nem érdekesek az elite,stb.fegyók mellett...
    +persze mostmár vannak pénzért is jó camo-k.a Lightning pl.érdekes,ami ráadásul animált is :DDD No azt behúztam,volt némi wallet-es maradék pénzem.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bulikavagyok #4 üzenetére

    Hát hidd el,én se pc-n kezdem a következőt,most egy ócska procicserére futotta(megoldhatnám komolyabban is,de MINEK a lentebbiek miatt),évvégén pedig ONE...elfelejtem ezt az egészet.A gép megmarad,játékom van sok,de újat nem veszek már,húzócím pedig az első,a cod már ONE-ra megy... ;] Ráadásul mostmár az olcsó gémeknek is eléggé befellegzett a régiózárak miatt,ergo lassan ott tartunk PC-n is árban,és még csak el se cserélhetjük.Konzolon legalább lepasszolható az alapgém...már nem is olyan vészes,ha belegondolok,hogy minden új codrész előtt az ember eladja az előzőt féláron,mert úgyis az újat tolja...már nem is olyan drága...
    Maximum konzolra nem vesz meg az ember minden vackot,és ott is van a market szerezni kisebb időkitöltőket olcsón,mintha Steamen tenné az ember.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák