Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bulikavagyok #1 üzenetére

    A gond csak az lesz,hogy ígyis alig játszanak a pc-ssel,és este 10 után szépen el is kezdenek kihullani a játszható módok,éjfél után hétköznap már nekem pl.dom és KC se volt valamelyik nap.0 game,3-4en vegetáltunk a lobbiban.
    Akkor félő,ha ezt még megfejelik a külön DLC-szekcióval,és a végén már most az lesz,hogy csak TDM fut.A zombi meg önmagában megintcsak a pár körös valami,utána megunós+ott se találni embert.BÁR ezt egy -50% akcióval bevállalnám,mégiscsak egy plusz mód és plusz fegyó is van a pakkban...de nagyon nem bánom,hogy nem vettem horrorpénzért season passt,a játék is épphogy éri a 3500-at,amibe került.Nem mert olyan rossz,hanem mert néptelen,lagkomp,hostrendszer,bizonyos mapok játszhatatlanok,mert akadnak,és semmi patch,és simán kihívás se sok van.Kiegeket fel lehet oldani egyszerúen és gyorsan,a kapott holmik random jönnek,a camo-k pedig nem érdekesek az elite,stb.fegyók mellett...
    +persze mostmár vannak pénzért is jó camo-k.a Lightning pl.érdekes,ami ráadásul animált is :DDD No azt behúztam,volt némi wallet-es maradék pénzem.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák