Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz bélanéni #23 üzenetére

    "Talán ez onnan fakad hogy az egyik kedvenc játékom a HoMM és a King's Bounty."

    Talán nem véletlen, hogy én egyikkel sem játszottam, mert már ott sem jött be ez a rendszer. Ennyire alaposan nem tudom végiggondolni a stratégiát, hogy minden apróságra figyeljek. Én haladni akarok, nem szöszmötölni. Persze nem bika módjára fejjel a falnak, némi taktika nem árt, de azért amikor már ennyi mindenre kell figyelni, és elég egy hiba a reload-hoz, akkor hamar megunom és keresek másik játékot. Én is szeretek szétnézni és háttérinformációt gyűjteni, de azt már nagyon utálom, amikor stratégiázni kell egy szerepjátékban. Nem sakkozni akarok, hanem harcolni.

    MOD: Lehetett volna úgy, hogy legkönnyebb fokozaton ne legyen ennyire komplex a rendszer, így azok is tudjanak vele játszani, akik nem ismerik ezt a stílust.

    (#22) Tom5: Köszi, erre nem gondoltam. :B Hozzá vagyok szokva, hogy megvan, hány statpontot kapsz, majd utána az alapértékeknél tetszés szerint el kell osztanod. Na, ha majd elő kell vennem megint, erre odafigyelek.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • X Factor

    addikt

    válasz bélanéni #23 üzenetére

    hogy ez egy igencsak szöszmötölős játék. Mindent el kell olvasni, hogy az ember egyáltalán tudja mit csinál.

    Klaszikus RPG, azoknak ez a lényege, ;) A piac régóta hiányolt egy ilyen terméket, illetve az a generáció, akik ezeken nőttek fel, mostanra fizetőképes vásárlókká nőtték ki magukat.

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák