Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz bélanéni #15 üzenetére

    Biztos van megoldás, csak az a helyzet, hogy ennek a harcrendszernek a logikáját egyáltalán nem értem. Ráadásul a karakterkészítés sem olyan, mint rendes RPG-ben, még a tulajdonságpontjaidat sem oszthatod el. Nem tudom. Én úgy képzeltem el, mint a Baldur's Gate vagy Dragon Age: Origins esetén, hogy valósidejű, mégis megállítható küzdelem lesz, ahol rendes partit alkotva verjük szét az ellent. Ennyire nem vagyok hardcore RPG-s, hogy a régi táblás játékokhoz hasonlóan lépésenként taktikázzak. Nem sakkozni akarok, hanem kalandozni, a fenébe is... :(((

    Nekem így nem megy, hogy vagyunk hárman, ráadásul az első csapat zombi felaprít, mert kapásból hatan esnek nekünk (Lásd a képen), plusz még ennek a hülye rendszernek köszönhetően épp azokat nem tudom támadni, akik taktikailag a legnagyobb fenyegetést jelentik, mert nincs elég AP arra, hogy ellőjek odáig. Ők bezzeg eltalálnak, ráadásul folyamatosan mentik el az AP-t, mert érdekes módon mindig marad nekik tartalék. Ők kétszer-háromszor tüzelnek, plusz tolják a buffokat, én meg egy lövést/ütést leadok és már semmit nem tudok csinálni, mert elfogyott az AP-m. Ez az egész rendszer úgy szar, ahogy van. Ehhez nincs megfelelő idegrendszerem. :(

    Szóval ennyi. Ez nem az én stílusom. Egy-két ellenfélnél oké, mert mi is annyian vagyunk. Addig nem is volt probléma. De ha kétszer annyian támadnak ránk, a körökre osztott rendszer miatt nem tudok mit csinálni. Pedig amúgy a történet jó, a küldetések jók, minden jó, csak ez a mocskos sakkozás idegel fel. Úgyhogy részemről végeztem.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák