Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    egyébként aznap éjjel 2 kor feküdtem le és 6kor jöttek szal azt se tudtam hol vagyok és ők meg nem voltak kedvesek én meg befostam mikor elkezdték tolni h kik ő k meg jelvényt mutattak amit nem is láttam rendesen mer olyan kómás voltam. meg sok más között az is szóba keült h bilincsbe visznek kihalgatásra.
    készült rólam kép szemből meg oldalról a kis táblával meg ilyenek szóval én tanultam az esetből és nem hiányzik az életemből még egy ilyen vagy mégdurvább végü esemény.

    amire nincs pénzem az nincs meg, zenét is jutubon halgatok stb..
    itt meg jókat virulok azért az ilyen "warezzal jáccol kontra kitérdekel" hozzászólásokon meg a warez témájú híreken amibe mindenki ki tudja magyarázni hogy az nem is bűn.

    a warez az bizony bűn akármilyen okos itt mindenki és ha lehetőségük adódik akkor meg is k-rják az embert és hiába mondja az ember hogy az úgy volt meg az nem is bűn már ha egyáltalán meg mer szóllalni a nélkül hogy ne lenne együtműködő..

    Én nem akarok senkit megmenteni. nem érdekel hogy tanultok e az esetemből vagy elhiszitek e egyáltalán.
    csak tudtotokra adtam tényleges dolgokat hogy tisztázzam a dolgokat mert már mulattam eleget a hsz-eken.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák