Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    engem már büntettek meg többek között játék is volt a listán. fizetek a játékért, a lopásért, az meg büncselekmény. az eljárás díját is fizetnem kell stb.. fel lehet hizlalni a büntetést elég nagy összegre simán.
    volt persze házkutatás is stb..
    összesen fél millát fogok kifizetni kb csak 50 giga warez cucc miatt és ha nem tetszik akkor nem kell fizetnem hanem le is ülhetem börtönben. sőt ha nem tudok fiztetni egyik hónapban határidőre az sem hatja meg őket.
    egy mappára való hatóságmi meg bírósági papírom van aról hogy mit követtem el, mi a büntetés és hogy hogy rábaszok ha nem fizetem a büntetést..
    és akkor örülök hogy részletfizetéssel fizethetek csekkeken két évig és azóta kis se mondtam a warez szót..

    azóta kivárok míg lesz pénzem ara ami kell és végre nyugodt vagyok hogy nem kell félnem egy házkutatástól mert nem követek el semmi bűnt.

    hajrá letöltők, nem éri meg egy játék a pénzét meg a win se éri meg hanem jobban megéri alsó hangon a tripláját fizetni!
    az "Engem meg hogy találnának meg?" mint olvashatjátok kurvajól bevált nálam is..

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák