Új hozzászólás Aktív témák

  • Tharkoul

    tag

    válasz Redneck #530 üzenetére

    Nekem eddig 10 kártyámból 7 volt AMD, mind ugyanazokkal a driverhibákkal küzdött, úgy, hogy közben 4 konfigurációt is váltottam. Mikor valaki azt állítja egy fórumon, hogy ő bizony soha nem találkozott még ezekkel, nem érti miért kell gyűlölködni, egyszerűen képtelen vagyok megérteni, nem megy, mert nem csak nekem, másoknak is voltak egyértelműen driveres panaszai, amik megszűntek a zöldeknél. De legtöbbször már nem szólok érte, hiszen minek, úgyis lesz valaki, aki világéletében AMD-t használt és imádja, tűzbe is megy azért, hogy megvédje. Megértem, hogy olcsóbb, nagyobb teljesítményt nyújt, de inkább leveszek a beállításokból, minthogy megint csak szenvedjek. Ugyanez a processzorokkal is, de hát mindegy is.

    A 960 ára meg már most változik - volt, amelyiké nőtt, de mégtöbb mászott be 70 alá. Nekem ebből az egészből, ami lejött pozitívumként az az, hogy már most leszorította mások árait. 760-as van 50 alatt, de már inkább 52-55-ért, a korábbi 55-58-cal szemben, a 680-as is inkább már 55, mintsem 60e. És még mindig nem jelentek meg a "jóárasított" 960 változatok a nagykeresektől, amik valószínűleg 60 körül dobbantanak majd. Szóval ha maga a 960 nem is bestbuy még, de mindenképpen felkavarja a használtpiac állóvizét.

    És hatalmas plusz egy, hogy a másik oldalról is készülsz belinkelni kommenteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák