Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt.

    A plagizálós vádak miatt úgy gondolom, hogy meg kell szólaljak. Nem vagyok az az ember aki mellébeszél. Igen olvastam azt a bizonyos cikket, és nem tagadom az indított meg, többek között. De tovább megyek a cikk első része is plágium lehetne, ugyanis itt Peruban, Cusco-ban ahol lakom egy előadás keretében vázolta fel a nagy részét egy egyetemi tanár, csak erről itt nyilván senki sem tud. (nagyon jó előadás volt a tech ipar jelenéről)

    Plágium. Szerintem átvenni gondolatokat nem az, főleg úgy nem hogy azokat sokszor továbbgondolva írtam le, és sehol, ismétlem sehol nem egyezik a szöveg.

    Kettő, úgy gondolom, hogy ha minél több ember olvas hasonló írást akkor talán elérhetjük, hogy szeretett cégünk előbb utóbb változtasson. És mivel szerintem többen vannak akik olvassák a Ph lapcsaládot ezért érdemes volt ide is készíteni egy hasonló írást. (a kattintások száma is ezt igazolja)

    Három, ha valakinek tényleg ennyire fáj a plágium gyanú, kérem jelezze, és ki fogom rakni a cikk végére, hogy az első fejezetet egy cusco-i előadás, a második fejezetben pedig a gondolatokat az iMagazin honlapján Hadrás cikke ihlették. Ez így rendben van? :)

    Peace! :R

    cellpeti: Szinte minden létező Apple termékkel rendelkeztem már. 5 évig volt iPhone-om. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák