Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz .LnB #33 üzenetére

    Őszintén én a jelen cikket is csak kivonatosan olvastam. Aki ilyeneket olvas, az rejtve vágyik vmelyik almás termékre, csak saját magának se vallja be, vagy csak simán nem tudja megfizetni:) Nálam ez nem áll fenn, nettó hardveres-szoftveres okokból hidegen hagynak a dolgaik. A részvényük érdekes, viszont az üzleti modelljük nem biztos, hogy időtálló, amivel a részvény is bukhat.

    #34: másodfoglalkozásként IT-s voltam az előző németajkú munkacsoportomban, és pátyolgattam pár kolléga gépét (~10%Mac, 90%Win), ill beszélgettem velük. Nagyon érdekes megfigyelés, hogy a windózt kb "divat" volt szidni, de amikor MAC alatt fél órát vacakolt a hölgy (aki korábban vehemensen követelte magának a központi IT-től a MBP-t Thinkpad helyett) egy sima word doksi megnyitásával, véletlen se mert rossz szót mondani a rendszerre. Egy felnémet kollégám szabályos hisztirohamot kapott, amikor fél percnél tovább tartott az XP-be való bejelentkezés. Én nem kommentáltam, gondolván szabad vallásgyakorlás van...

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák