Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz csakany2001 #100 üzenetére

    Hát, ha valaki otthon még egy nem támogatott OS-t használ, mint pl. az XP, azt igenis szóvá lehet tenni. Ha annyira gyenge a gépe, akkor ennyi erővel felrakhatna egy up to date Linuxot is akár. Illetve pár éven belül a 7-es is eljut ide és a támogatás hiánya miatt szükséges lesz a váltás. Amúgy az átlagnak az újabb Windowsok valóban nem adnak semmi pluszt, mert netezni jó a Win7 is. De ugyanez volt pár éve az XP idején, amikor még az volt a király és minek újabb Windowst használni, hisz jó az is mantra ment. :D

    Amúgy nekem 8.1/10 esetén már a fullos USB 3.0 támogatás is egyfajta plusz és nem kell pendrive-os telepítésnél az USB 3.0 port miatt szívnom, mint a 7-esnél [link]...illetve a natív UASP támogatásnak köszönhetően a szabvány sebességét is teljesen ki tudom használni [link]. :))
    Továbbá laptopnál is pl. a két újabb Windowsban néhány driver már eleve inbox (beépített), így mondjuk kapásból van Wi-Fi. Illetve a 10-es alapból letölti és telepíti a friss drivereket, így ezzel sem kell annyit szórakozni, mint a 7-esnél. Valamint a friss telepítés / havi patch keddek alkalmával a 8.1/10 nem keresi órákig / napokig a frissítéseket, mint a 7-es...
    Na nekem ezek miatt már megéri inkább az újabb Windowsokat preferálni. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák