Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PyLu_pappa

    csendes tag

    válasz saelin #345 üzenetére

    Nah közben megtaláltam azt ahonnan nekem van. Csak annak műkődik akinek demo mód van a készülékén.

    1. Letöltitek ezt a tabra: https://www.dropbox.com/s/7uza4jqrtdzqsli/zenfone%20root.apk (nekem belső sd-n volt, onnan installáltam)

    2. Engedélyezitek a beállításokban az ismeretlen file források telepítését. Repülőgép üzemmódba teszitek a tabot.

    3. Installálod a letöltött apk file-t. Megnyitod amit feltett.

    5. Sok lehetőséget nem kínál fel. SuperSu-t felrakja. Azt hiszem ki kell jelölni. És rányomni, hogy rootoljon. (Sorry de a felületre nem emlékszem pontosan mi van leírva. Aki itt böngészik megoldja. :) )

    6. Rootolja a cuccot nekem ha jólemlékszem demo módba állt ami egy ilyen reklámot dob fel mintha a media-ba akarnád venni ez azt jelenti, hogy feldob egy teljesképernyős reklámot a gépről de semmi pánik nem marad úgy én restartoltam és normálba indult ujra.

    7. Letöltessz Play-ről egy CPU-Z-t és a 2. fülön alul azt kell írnia, hogy rooted. Vagy Android Terminal emulatort szedtek le és azt kell beírni, hogy SU aztán enter és ha a következő sorban ezt látjátok # egy ilyen $ helyett akkor rootolva van siker.

    Remélem menni fog mindenkinek. Demo mód nélkülire is van lehetőség de az macera és olyat nem csináltam. A transformerforums-on említik azt is van valami demo tool erre.

Új hozzászólás Aktív témák