Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz DeFranco #24 üzenetére

    Nincs benne szamurájokról szó később sem, ez nem is spoiler. A keletre magára van némi utalás, de nem a játékban, hanem az Embers címet viselő animációs rövidfilmben, ami a Revelations után játszódik, de ennél többet nem mondok. :)
    Ez a szamuráj dolog csak lehetőség volt, hogy ott is játszódhatna a történet (én nem örültem volna neki, nem szeretem a kelet világát).

    Még csak a Brotherhood közepén jársz? Huh, atyaég, akkor még egy csomó mindenről nem tudsz a globális történetet illetően. :) Pl. miért pont Amerika lesz most... Az igazi nyalánkságok a Revelations végén lesznek. :) Nyugi, nem lövök le semmit, mert az AC játékokban a történet a csillagos 5ös, ez a lényege.
    Javaslatom: amennyiben teheted, szerezd be és játszd ki a Brotherhood végi plusz küldetést, ami a The Da Vinci Disappearance címet viseli. ;)

    #23 adamssss
    A valóságtartalmat tekintve teljesen mindegy, hogy tényleg eljutottak-e Amerikába vagy sem. Az AC világa több nemzet történelmére, vallására és hiedelemvilágára épül, tehát teóriára hivatkozva lehet az alapja az is, amit én mondtam.
    Arról nem is beszélve, hogy a rend feloszlott, de individualisták továbbvihették a templomos eszméket... :)

Új hozzászólás Aktív témák