Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GuruZone

    őstag

    válasz grafnet #2618 üzenetére

    80 EZER? az brutális...

    Úgy látom lejjebb kell vinnem az árat 62800 Ft-ra :) Jövő héttől ha minden jól megy ajándék fóliák is lesznek, szóval reszkess mobilexpressz! :D

    Megnyugtatásul közlöm az eheti rendelőknek, nekik is küldök utólag.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz grafnet #2618 üzenetére

    Ezzel az a baj, hogy ha kp-ra veszed, akkor is ennyi. Ez egyszerűen azért van, mert a MM a legdrágább hely. Az ad hoc akcióktól eltekintve mindent méregdrágán adnak. Az ár miatt nem vásárolok ott, legfeljebb azért, mert van hozzám közel boltjuk, és ha éppen kell valami elektronikai kacat gyorsan (1-2 ezer forint max), akkor jó, hogy van. De egyébként néha nézelődni megyek be, mert kézbe lehet venni az árukat, meg az akciókat nézem, aztán jól nem veszek semmit. 3x azért jól jártam: 1. Egy borotvával, amiből már csak egy darab volt, máshol 20ezerrel volt drágább. 2. Egy joystick-kel, amit már nemigen lehetett kapni, de valahol találtak belőle egy elfekvő készletet (a dobozokon lévő pecsétből látszott, hogy 3-4 éves gyártású darabok voltak), azt 1500-ért nem hagytam ott, bár ritkán van rá szükségem. Haveromnak ugyanolyan van, ő jót röhögött, hogy annó valami 12ezret adott érte, amikor újnak számított. 3. Egy játékszoftverrel, amit félrecimkéztek. Az alapjátékot+a kiegészítő lemezt egy dobozban ugyanannyiért adták, mint a kieg. lemezt külön. Mákom volt,mert legközelebb, amikor ott jártam, direkt megnéztem, és akkorra már javították a hibát; ez kb. 5ezer Ft különbséget jelentett (nem, nem volt semmilyen akció).

    Biztos telefonból is ki lehet fogni olcsót, de ha konkrétan egy típusra bazírozol, akkor nagy szerencse kell hozzá, hogy legyen belőle akciós, egyébként baromi drágák.

Új hozzászólás Aktív témák