Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Logitech

    aktív tag

    válasz Ceree #2021 üzenetére

    Gyárilag nincs hangja az sms-nek ha jól emlékszem, üzenetek-menü-beállítások-csengőhang kiválasztása, itt állítottad már?

  • SaGa59

    őstag

    válasz Ceree #2021 üzenetére

    Szülinapok: ha a myphone explorerrel lehúzod a telefonról a névjegyeket, azzal hozzá tudod adni a szülinapokat, évfordulókat, majd visszatöltés után látja a névjegyeken. A többi "szinkronizálóban" nincs ilyen.
    Ha outlok névjegyalbummal szinkronizálsz, abban is van ilyen opció, az is jó.

    Juteszembe: myphone explorer... A korábbi telefonommal elkövettem azt a hibát, hogy a gmail fiólommal összeszikronizáltam a névjegyeket. Ez most magára ránotta sunyi módon, de előtte kézzel hozzáadtam őket, így most minden névjegy kétszer is megvan. Ráadásul nincs olyan opció, hogy csak a telefonszámmal ellátottakat jeleníts meg, így sok a felesleg. Megpróbáltam a myphone explorerrel ritkítani és felfesdeztem egy furcsaságot.
    Első nekifutásra külön letöltötte a telefonban lévő és a gmailból jött névjegyeket. Gyönyörűen ki tudtam egyelni a felesleget, majd visszatölteni. A gmail rossznéven is vette, met a következő szinkronnál nyavfogni kezdett, hogy rengeteg névjegyet töröltem, mit tegyen. Mondtam, hogy töröld, de azóta is elhasalgat, így inkább kikapcsoltam a gmail névjegyek szinkronját. Viszont a MyPhone Explorer kissé megzakkant. E következő szinkronnál a "phone" accounthoz kötött névjegyeim 90%-a eltűnt. De csak a myphone explorerben. A telefonon gyönyörűen ott vannak. Töröltem a telefont a programból, újabb szinkron. Egyáltalán nincs "phone" account-os névjegy, csak a google accountosok. A telefonben ott van mindkettő (közben visszajöttek a google-sok is), de az explorer-be nem tudom szinkronizálni. Nem gond, vcard-ba kimentettem, de zavar. Valakinek valami ötlet?

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák