Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceree

    senior tag

    Már lassan egy hete van meg, abszolút elégedett vagyok. :)

    Pár apróság idegesít, például, hogy a névjegyzék nem ismeri a születésnapokat (egyszerűen nincs ilyen mező). Így a régi telefonomból a naptár átmentésével tudtam csak őket a telefonra csalni. Ez viszont nem tökéletes megoldás, mert most minden új ismerőnél külön a naptárba is bele kell tennem ismétlődő jelzésként...

    A másik, hogy még egyetlen egyszer sem hallottam az sms hangomat... Egyszerűen nem szól. A gyári profilokat áthidaltam az Audioguru-val, csengőhangoknál működik, de az értesítési hangokkal szívok... Majd ünnepekkor picit több időm lesz mindent kitapasztalni.

    Ami viszont komoly problémát jelentett, az az, hogy egy gyári SE MH650-nel nem kompatibilis, csak akkor szól vele normálisan, ha a gombot nyomva tartom... Nesze neked szabvány. :| A hangminősége egyébként meglepően jó.

    Még két dolgot említenék meg. A fontosabbik, hogy ezen leírásnak, és egy kis ügyeskedésnek hála tökéletesen sikerült a Navigon-t a két SIM ellenére is feltenni. Nesze neked support...

    Az utolsó, hogy ez a MyScreen Protector-os Crytal fólia elég jó cucc, mindenkinek merem ajánlani. (főleg, hogy most már levettem a plusz réteget :DDD). Az antireflex eladó, ha valakit érdekel. :D

    [ Szerkesztve ]

    Másolat_eredetije

Új hozzászólás Aktív témák