Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mistar

    tag

    válasz Hugo85 #1908 üzenetére

    A csengőhangot a media/audio/ringtones mappába másold! Én a Total Commandert használom. (magyar)
    Nálam hibátlan az e-mailek kezelése. Ami idétlen, hogy a törölni kívánt elemeket egyesével kell kijelölgetni, de aztán rendesen megy.

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz Hugo85 #1908 üzenetére

    A hangprofilokkal kapcsolatos anomáliakat nemrég én is megénekeltem már, de végülis mindent be lehet állítani, csak furcsa. Az üzenetjelző változik a profilokkal, már ha arra gondolsz, hogy rezgő/néma üzemmódban nem visít üzenet érkezésekor, hiába nem a hangprofiloknál állítható. Fájlkezeléshez én is a TC-t használom. A médiafájlokhoz megvan az Android saját könyvtárszerkezete: amiket a megfelelő mappába másolsz, azt meg is találja. Szerintem nincs ezzel baj, logikusan van felépítve. Vagy a telefon tárhely (ezt SD kártya (2)-ként azonosítja a TC), vagy az SD kártya gyökerében kell létrehozni a könyvtárakat. Így:

    /mnt/sdcard alatt:
    Alarms
    Download
    Movies (nem azok, amit a telefon saját kamerája készít, az a DCIM foldert használja)
    Music
    Notifications
    Pictures (nem azok, amit a telefon saját kamerája készít, az a DCIM foldert használja)
    Podcasts
    Ringtones

    Ha nem közvetlenül a gyökérben akarod az összeset létrehozni, akkor kell egy Download és egy Media könyvtár. A Media-ba megy az Audio, a Movies, a Music, a Pictures és a Podcasts. Az Audio-ba megy az Alarms, a Notifications és a Ringtones. Így:

    mnt/sdcard/Download
    mnt/sdcard/Media
    mnt/sdcard/Media/Audio
    mnt/sdcard/Media/Audio/Alarms
    mnt/sdcard/Media/Audio/Notifications
    mnt/sdcard/Media/Audio/Ringtones
    mnt/sdcard/Media/Movies
    mnt/sdcard/Media/Music
    mnt/sdcard/Media/Pictures
    mnt/sdcard/Media/Podcasts

    Ha ezeket a struktúrákat használod, az Alarms könyvtárba másolt hangfájlok megjelennek a jelzőhangoknál, a Music-ban lévők a zenelejátszóban, a Ringtones tartalma a csengőhangoknál stb.

    E-mail-hez én a gyári Gmail klienst használom, annak semmi baja, a csoportos törléssel sem.

Új hozzászólás Aktív témák